fbpx

Kiedy mężczyzna gotowy jest do ślubu? 4 znaki

Kiedy mężczyzna gotowy jest do ślubu? 4 znaki
123rf.com

Podobno nic nie można zrobić, aby przyspieszyć ten proces. Można go obserwować. Po czym rozpoznasz, czy on już chce się ożenić?
John Malloy, autor książki „Why Men Marry Some Women and Not Others” na podstawie szczegółowych ankiet, które wypełniali mężczyźni, wysnuł wnioski na temat tego, kiedy są oni gotowi do ślubu.

1 Znak

Nie bawi go już tak częste jak dotąd przebywanie w barach, klubach, salach bilardowych, stadionach itd.

2 Znak

Jest niezależny finansowo.Dopiero jak mężczyzna jest w stanie płacić swoje rachunki i utrzymywać się samodzielnie, czuje się bezpiecznie, zakładając rodzinę.

3 Znak

Odkrył w sobie pragnienie, że może zostać ojcem. Mówi o tym, że chciałby mieć dzieci. Większość mężczyzn marzy o tym, żeby syna nauczyć grać w piłkę lub być dumnym z urody córki. Najczęściej gotowość do posiadania dzieci splata się z otwartością do zawarcia związku małżeńskiego. Pojawia się ona u mężczyzn zwykle między 28 a 33 rokiem życia.

4 Znak

Zaczyna zachowywać się jak mąż. Czyli: uwzględnia cię w swoich planach na przyszłość, codziennie się z tobą kontaktuje, wie co robisz, troszczy się o ciebie, traktuje cię jak część swojej rodziny i grona przyjaciół.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze