fbpx

Za co kochamy mężczyzn? (cz. 1)

Za co kochamy mężczyzn? (cz. 1)
123rf.com

Jesteśmy dobre w marudzeniu, że mężczyźni zostawiają na środku pokoju skarpetki i daleko im do empatii. Za coś ich jednak kochamy. No właśnie za co?
1. Zarost

Nie chodzi tu o to, żeby być fanką wąsów czy brody, ale zarost taki na przykład jedno bądź dwudniowy, ciemny i szorstki jest tym, co niewątpliwie kręci większość kobiet.

2. Bezwarunkowe pragnienie seksu

Tak, to może być męczące, ale są też pewne zalety tego punktu, nieprawdaż?

3. Umiejętności interpretacji

Faceci są świetni w interpretacji działań innych ludzi. Kobieta myśli horyzontalnie, szeroko, czuje każdy uczuciowy impuls, intuicyjnie dostrzega każdy szczegół mimiki twarzy, dlatego zwykle ma kilka punktów za i tyle samo przeciw. Mężczyzna nie ma wątpliwości, nie rozdrabnia się, on wie natychmiast. To ułatwia sprawę.

4. Umiłowanie rywalizacji

Możemy się od nich nauczyć konkurowania. Jest w tym odwaga w konfrontowaniu się, wyzywania przeciwnika na ubitą ziemię i potrzeba uczciwej walki. Godne podziwu!

5. Stabilna przyjaźń

Jeśli mężczyzna ma przyjaciela, rzadko bywa nielojalny. W jego naturze jest być po stronie przyjaciela, grają przecież do jednej bramki.

6. Chwile, kiedy otwiera się

Kiedy mężczyzna wreszcie otwiera przed kobietą duszę, jest to cenne. Wchodzimy w posiadanie skarbu.

7. Siła

Przydatna do otwierania słoików i dźwigania walizek. Ale nie tylko – wtulić się w silne, męskie ramiona to rozkosz.

8. Poczucie humoru

Faceci są zabawni. Spójrzmy prawdzie w oczy – najlepsi satyrycy to mężczyźni. Oni mogą sięgnąć po poczucie humoru w sytuacjach, w których kobiecie już tylko chce się płakać. I chwała im za to, że potrafią nas rozśmieszyć.

9. Włoski poniżej pępka

Każda z nas wie dlaczego właśnie to i właśnie tu.

Miłość, seks i partnerstwo – kilka mądrości – TUTAJ