fbpx

Anna Dobieszewska: Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia

„Logika zaprowadzi Cię z punktu A do punktu B. Wyobraźnia zaprowadzi Cię wszędzie“ Albert Einstein.
Wyobraź sobie, że spełniasz swoje marzenia… Realizujesz plany i podejmujesz właściwe decyzje…

Wyobraź sobie swoją energię, motywację i radość z działania… Radość z życia, bo jest w nim dokładnie to, co dla Ciebie najważniejsze…

Wyobraź sobie jak wiele osiągasz dzięki własnym decyzjom i podejmowanym krokom, dzięki sobie…

Czasem to się może wydawać trudne, czasem nawet niemożliwe. Jednak wyobraź sobie, że ktoś zadaje Ci pytania, jakich sam sobie nigdy nie zadajesz. Te pytania otwierają Ci oczy i zwiększają perspektywę. Dzięki nim już WIESZ i znajdujesz energię by działać. Osobą, która Ci je zadaje jest Twój coach…

Mój syn powiedział kiedyś: „Marzenia się nie spełniają. Marzenia się spełnia!” Te słowa są treścią mojej pracy jako Coacha – profesjonalnie towarzyszę innym ludziom w spełnianiu ich marzeń

KIM JESTEM

Jestem coachem oraz doświadczonym menedżerem.

Przez wiele lat pracowałam na wyższych stanowiskach menedżerskich w branży telekomunikacyjnej. Jako kobieta w biznesie i matka zdobywałam doświadczenia związane z różnorodnością (Gender Diversity) i budowaniem równowagi (Work-Life balance).

W życiu nie zawsze było mi łatwo. Dziś jestem spełniona i szczęśliwa, a dzięki swoim doświadczeniom, bardziej świadomie i odważnie wspieram swoich klientów w realizacji ich celów.

Moją misją jest inspirowanie ludzi – do wyobraźni i do działania. Jako coach pomagam klientom zdefiniować cele. Dbam o ich motywację i skuteczność działania. Słucham i zadaję pytania. Podążam za klientem, a gdy trzeba – wskazuję obszary, które omija. Wierzę w klienta i jego sukces.

Przygotowanie do pracy Coacha zdobyłam w ramach ICC oraz Erickson College International. Jako członek ICF w swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym tej organizacji.

MOJA OFERTA

Wspieram swoich klientów w różnych zadaniach – zarówno biznesowych jak i życiowych (tzw life coaching).

Life Coaching – to propozycja dla wszystkich, którzy chcą czerpać więcej satysfakcji i radości ze swojego życia.

Business Coaching – gdy chcesz zwiększyć swoją skuteczność i poprawić efekty biznesowe. Gdy szukasz sposobów rozwoju swojej firmy lub kariery. A może zastanawiasz się nad wdrożeniem innowacji i zmian?

Leadership Coaching – to propozycja dla tych, którzy chcą rozwinąć swój potencjał przywódczy, z menedżerów chcą stać się liderami i chcą budować zmotywowane zespoły zaangażowanych ludzi.

Choć powyższy podział pozwala usystematyzować tematy coachingu, to nie oddaje w pełni całego spektrum zagadnień, nad którymi możesz w coachingu pracować. Dążąc do realizacji celów na jednej płaszczyźnie- pracy, rodziny, zdrowia, hobby – możesz zauważyć zależności z inną. To Ty, jako najważniejsza osoba w coachingu, decydujesz, którym obszarom poświęcasz swoją uwagę i czas. Ja, jako coach, skupiam się na Tobie i,zwiększając Twoją perspektywę, mam gotowość do pracy w każdym poruszanym przez Ciebie temacie. Dla mnie nie jesteś osobno Przedsiębiorcą, Menedżerem lub Rodzicem. Dla mnie jesteś całością – Tobą.

Sesje coachingowe prowadzę w odstępach 1-2 tygodniowych, zarówno w czasie spotkań osobistych, jak i przez skype’a.

anna.dobieszewska@integrity.pl
www.integrity.pl
skype: anna.dobieszewska
GSM +48 602 203 219