1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest nowe „Zwierciadło”

Już jest nowe „Zwierciadło”

Grudniowe wydanie miesięcznika „Zwierciadło” z Céline Dion na okładce oraz kalendarzem na 2020 rok z reprodukcjami Rafała Olbińskiego.

Ma na koncie 200 milionów sprzedanych albumów. Jeśli chodzi o popularność, można porównywać ją z nielicznymi, największymi, takimi jak Beatlesi, Abba, Queen, Jackson czy Madonna. Właśnie wydała płytę, w przyszłym roku trasa koncertowa w Europie.

Céline Dion, bohaterka naszej okładki, zamyka w swoim życiu pewien rozdział. Wyjeżdża z Las Vegas. Czy kolejnym przystankiem będzie rodzinna Kanada? O życiu gwiazdy opowiada Zofia Fabjanowska. 

Boże Narodzenie. Czekamy na nie. Przygotowujemy się. Kupujemy prezenty, planujemy spotkania rodzinne. Ale nie wszyscy. Dla wielu z nas święta to stres, nawet trauma. Coraz częściej decydujemy się na nieświętowanie. Wyjazd w góry, na narty. Albo na egzotyczną plażę. Albo pozostanie w domu, z książką. To ucieczka od czegoś, co święta w nas wyzwalają czy do tego, co nam się marzy? Wygrywa pragnienie życia w zgodzie ze sobą. Czy przegrywają święta? O tym w naszym temacie miesiąca pisze Alina Gutek.

Kamil Sipowicz i Kora. Psychofizycznie byli jednym. Od jej śmierci minęło kilkanaście miesięcy. Jakie dla niego te miesiące były? O podróży, w którą wyruszył, a o której mówi: „to było jedno wielkie metafizyczne przeżycie”, o tym, jak zaczęła się i jak dojrzewała ich miłość, o pewnej małej kotce i o książce którą wydał z jej zapisków Kami Sipowicz opowiada Remigiuszowi Grzeli.   

Małgorzata Ostrowska milczała 12 lat. Teraz wydaje nową płytę. Inną. Subtelną. Liryczną. O miłości. „Mam 61 lat i odwagę, by śpiewać, że to miłość jest w życiu priorytetem”, mówi Karolinie Morelowskiej-Siluk.

Robert Więckiewicz potrafi zagrać każdego. Nawet Wałęsę czy Hitlera. 8 listopada do kin wchodzi film „Ukryta gra”. Czasy zimnej wojny, obsada międzynarodowa, Więckiewicz jako… dyrektor Pałacu Kultury. Alinie Gutek opowiada nie tylko o nowym filmie, ale i o tym, dlaczego skłania się ku ascezie, jak wybiera role i dlaczego nie lubi dawać wywiadów…

Czym jest empatia? Czy można ją zmierzyć? Czy da się jej nauczyć? Z Helen Riess, psychiatrą z Harvard Medical School, rozmawia Krystyna Romanowska.

Katarzyna Miller demaskuje uwodzicieli i mówi o cenie, jaką płacimy za taką znajomość, a Wojciech Eihelberger zastanawia się, po co nam rodzina. Rozmowy Beaty Pawłowicz.

Święta. To, oczywiście, prezenty. Jak je wybierać? Pytamy fachowców. Restauratorka Agnieszka Kręglicka, blogerka modowa Harel, krytyczka literacka Justyna Sobolewska i projektant Tomek Rygalik pokazują, co sami kupiliby pod choinkę.

W kuchni – potrawy na świąteczny stół. Moda – sukienki na wielkie wyjście. Uroda – najpiękniejsze zapachy.

Wydanie grudniowe do kupienia z KALENDARZEM na 2020 rok,  z serii Malarstwo, wydawanym  w celach charytatywnych przez Fundację Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Wydanie można kupić również z kosmetykami: maseczkami do twarzy A’pieu Sweet Honey Hose Mask, maseczkami Dr. Mola Galato Cup, płynem hialuronowym do higieny intymnej 4Organic, kalendarzykiem na 2020 rok lub książką.

 

Zamów swój egzemplarz przez internet

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze