1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Już jest lipcowy numer miesięcznika „Sens”

Już jest lipcowy numer miesięcznika „Sens”

Wiosna przyniosła nam tak wiele niespodzianek, że tym bardziej potrzebujemy wewnętrznej równowagi. Z pomocą ekspertów i książek rozwojowych SENS podsuwa pomysły, jak ją zachować w dobie nieustającej zmiany.

„Zacznijmy od nowa” – nawołujemy w Temacie Numeru lipcowego wydania. I to wcale nie dlatego, że życie wielu z nas przewróciło się w ostatnich miesiącach do góry nogami, ale ponieważ życie jest ciągłą zmianą. I historia człowieka dowodzi, że całkiem dobrze sobie z tym wyzwaniem radzimy. W cyklu artykułów i wywiadów wyjaśniamy, jak najlepiej przyjąć to, co nadchodzi, by dostrzec w tym nowe możliwości.

... zwłaszcza że to nie wymaga wielkich przedsięwzięć, tylko zmiany perspektywy. Jak podkreśla autor książek krajoznawczych Adam Robiński, zachęcając do zejścia z zadeptanych tras turystycznych: przygodą może być wyprawa nad najbliższą rzekę. Wystarczy odrobina wyobraźni! A ta przyda się również na rynku pracy, o czym piszemy w rubryce „szkoła umiejętności” i ... przy urządzaniu mieszkania. Jak zaplanować remont? Czy da się uwzględnić potrzeby wszystkich domowników? Którą lampę postawić w salonie a którą w sypialni? W naszym temacie specjalnym podpowiadamy, jak stworzyć dom, który wspiera.

Jak zwykle dużą część numeru poświęcamy relacjom: Katarzyna Miller tłumaczy, czego możemy nauczyć się od ludzi, którzy nas nie lubią; Michał Pozdał ujawnia, dlaczego mężczyźni tęsknią za barbarzyńską częścią swojej osobowości; Ewa Klepacka-Gryz odsłania mechanizm przemocy psychicznej.

I wreszcie, zapraszamy do spotkania z dwójką wybitnych aktorów: Kristin Scott Thomas i Richardem Gere'em.

Życzymy Wam pełnego radości lipca, Drodzy Czytelnicy!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze