1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło

Spotkanie Klubu w Siedlcach - 27 października

Spotkanie odbędzie się w klubokawiarni Cafe Babka. Jest to miejsce stworzone dla kobiet. Miejsce, gdzie mogą czuć się swobodnie, gdzie mogą poplotkować przy kawie czy drinku, poczytać książkę, ale nie tylko. Cafe Babka dąży do tego, aby stać się też miejscem, gdzie kobiety się jednoczą. Spotkanie Zwierciadła to jeden z pomysłów na pokazanie paniom w naszym mieście jak dążyć do samorealizacji, rozwijać się i poszerzać swoje horyzonty.

Beata Kupiec, liderka siedleckiego Klubu Zwierciadła:

absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, Polsko-Francuskiej Szkoły Zarządzania oraz pierwszej edycji  Szkoły Trenerów Rozwoju Osobistego, opartej na Porozumieniu Bez Przemocy. Zafascynowana filozofią komunikacji, która pomaga budować porozumienie między ludźmi poprzez dotarcie do uniwersalnych wartości .

Od wielu lat prowadzi warsztaty biznesowe  i rozwojowe.  Z radością dzieli się wiedzą i umiejętnościami, pozwalającymi na lepszy kontakt z samymi sobą i innymi.

Jej założeniem jako trenerki jest  pomaganie w samodzielnym rozwiązywaniu trudnych, zawodowych i życiowych sytuacji, opieranie się na doświadczeniu uczestników. Chce być dla nich inspiracją do poszukiwań własnej siły i potencjału.

Jestem molem książkowym, miłośniczką podróży i wszystkiego, co hiszpańskie zaś jej życiową rolą jest bycie mamą dwóch synów i córeczki.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze