1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Przeczytam.pl – nowy serwis dla miłośników dobrej książki

Przeczytam.pl – nowy serwis dla miłośników dobrej książki

Z myślą o tych, którzy nie chcą „czytać kota w worku” , stworzyliśmy portal przeczytam.pl Przeczytam.pl to internetowy klub miłośników dobrej książki. Zapewnia on dostęp do biblioteczki z obszernymi fragmentami wyselekcjonowanych książek w wersji elektronicznej.

76 % uczestników badania na temat czytelnictwa w Polsce (CBOS, grudzień 2013) twierdzi, że wybiera książki samodzielnie. Jak więc wybrać dobrą książkę? Jak nie mieć poczucia, że straciliśmy czas i niepotrzebnie wydaliśmy pieniądze?

Po to wymyślono „próbne fragmenty” zwane czasem w środowisku wydawniczym „bookletami”. Na Przeczytam.pl pojawiać się będą megabooklety do pobrania w wersji elektronicznej. Przeczytam.pl oferuje bezpłatnie większy fragment książki niż w jakiejkolwiek dotychczas widzianej przez nas księgarni internetowe i podpowiada, gdzie najtaniej w internecie ją kupić.

Jak korzystać z ?

Krok 1. Wejdź na stronę

Krok 2. Zapisz się, by otrzymywać obszerne fragmenty najnowszych i najciekawszych książek.

Resztę pozostaw nam – wyślemy potwierdzenie bezpłatnej subskrypcji darmowych publikacji, a następnie dostęp do plików PDF, MOBI oraz EPUB z obszernymi fragmentami książki.

Zapisz się już teraz i bezpłatnie .

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze