1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

Relacja ze spotkania prasowego NUXE

Zobacz galerię 8 Zdjęć
4 września 2018 w centrum Warszawy- klubie Endorfina, ul. Foksal 2- odbyło się spotkanie prasowe francuskiej marki kosmetycznej NUXE, podczas którego została zaprezentowana nowa gama- CRÈME PRODIGIEUSE® BOOST.

Zaproszonych gości przywitała Magdalena Toczyska-Kasprzak, Bussines Unit Manager NUXE, natomiast Patrycja Kinasiewicz- Brand Manager NUXE – opowiedziała o nowej linii kosmyków - .

to gama nowej generacji z kwiatem jaśminu i kompleksem antyoksydacyjnym, która koryguje pierwsze oznaki starzenia się skóry oraz negatywne skutki intensywnego trybu życia kobiet w wieku od 25 do 39 lat. Dzięki nowemu kompleksowi przeciwutleniającemu, linia działa wielopoziomowo. Połączenie kwiatu jaśminu z kwiatem nagietka oraz cukrem komórkowym intensywnie pobudza mechanizmy regeneracyjne skóry, aby korygować następstwa szaleńczego tempa życia.

W Linii znajdują się:

  1. Energetyzujący koncentrat przygotowujący skórę
  2. Żelowy krem do twarzy – do skórny normalnej i mieszanej
  3. Aksamitny krem do twarzy – do skóry normalnej i suchej
  4. Olejkowy balsam regenerujący na noc
  5. Żelowy balsam do skóry wokół oczu
Gama dzięki niezwykle delikatnym konsystencjom zapewnia wyjątkową przyjemność stosowania.

W trakcie konferencji goście mogli zapoznać się także z kosmetykami, które będą wprowadzane do sprzedaży na rynku Polskim w trakcie kolejnych miesięcy – nowe produkty z gamy do skóry suchej z miodem Rêve de Miel® oraz nowe opakowania linii Nuxuriance® Ultra i Merveillance® Expert, które zostały zmodernizowane i będą dostępne w nowych, jasnych, szklanych słoiczkach.

NUXE jest francuską marką, będącą pionierem tworzenia kosmetyków pochodzenia naturalnego. Założona przez Alizę Jabès, w ciągu dwudziestu pięciu lat została uznana za wzorzec w sektorze, który w znacznym stopniu przyczynił się do stworzenia kosmetyków farmaceutycznych. NUXE zdołał połączyć przyjemność z użyciem ekspertyzy farmaceutycznej w wyjątkowych produktach, zawierających aspekt sensoryczny, siłę charakteru i skuteczność nauki (45 patentów-FR). NUXE zbudował uniwersalny asortyment produktów, z których poszczególne osiągnęły status kultowy: Huile Prodigieuse®, Crème Fraîche® de beauté, Rêve de Miel® Lip Balm, Nuxellence®. Działanie i przyjemność stosowania tych produktów można również doświadczyć w ponad 45 Spa NUXE. 

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze