1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. Nigdy nie zakocham się

Nigdy nie zakocham się

fot. materiały prasowe
Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.

W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się,  że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem. Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów.  Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.

"Nigdy Nie Zakocham się" to świetna miłosno – kryminalna komedia autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.

Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość.

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz, Scenariusz: Cezary Harasimowicz, Obsada: Grażyna Wolszczak, Jacek Poniedziałek, Piotr Gąsowski, Teatr Palladium

Więcej informacji o spektaklu pod adresem: 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze