1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura

„Stranger Things” – zwiastun czwartego sezonu już w sieci

(Fot. materiały prasowe)
„Już czas. Widzimy się po drugiej stronie” – tymi słowami Netflix zapowiada czwarty sezon jednej ze swoich najpopularniejszych produkcji. Nowa odsłona serialu „Stranger Things” zadebiutuje na platformie już 27 maja.

Od bitwy o Starcourt, która przyniosła miasteczku Hawkins terror i zniszczenie, minęło sześć miesięcy. Zmagając się z jej skutkami, nasza grupa przyjaciół po raz pierwszy zostaje rozdzielona, a zmaganie się z zawiłościami licealnego życia wcale nie ułatwia im sprawy. W tym trudnym dla nich okresie pojawia się nowe przerażające zagrożenie nie z tego świata. Jeśli rozwiążą jego makabryczną tajemnicę, być może uda im się w końcu położyć kres horrorom Drugiej Strony.

W rolach głównych po raz kolejny zobaczymy Winonę Ryder (Joyce Byers), Davida Harboura (Jim Hopper), Millie Bobby Brown (Jedenastka), Finna Wolfharda (Mike Wheeler), Noah Schnappa (Will Byers), Charliego Heatona (Jonathan Byers) i Mayę Hawke (Robin Buckley). Pierwsza część czwartego sezonu „Stranger Things” trafi na Netflix 27 maja. Druga zadebiutuje 1 lipca.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze