1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Kultura
  4. >
  5. George Clooney i Brad Pitt po raz kolejny razem na ekranie. Zobaczcie zwiastun „Wolfs”

George Clooney i Brad Pitt po raz kolejny razem na ekranie. Zobaczcie zwiastun „Wolfs”

George Clooney i Brad Pitt na planie „Wolfs” (Fot. James Devaney/GC Images/Getty Images)
George Clooney i Brad Pitt na planie „Wolfs” (Fot. James Devaney/GC Images/Getty Images)
Gratka dla miłośników ekranowego duetu Clooney–Pitt. Aktorzy po raz kolejny wystąpią razem przed kamerą i po raz kolejny będzie to film akcji. Pierwszy zwiastun „Wolfs” nie zdradza zbyt wiele, ale zdecydowanie podsyca apetyt.

Po raz pierwszy George Clooney i Brad Pitt pojawili się razem na ekranie w 2001 roku w filmie „Ocean's Eleven: Ryzykowna gra” w reżyserii Stevena Soderbergha. Potem wystąpili między innymi w jego sequelach, „Ocean's Twelve: Dogrywce” i „Ocean's 13”, komedii kryminalnej „Tajne przez poufne” w reżyserii braci Coen oraz komediodramacie „Niebezpieczny umysł”, który był jednocześnie debiutem reżyserskim Clooneya. Teraz będziemy mieli okazję po raz kolejny zobaczyć ich razem na ekranie w wyprodukowanym przez Columbia Pictures i Apple Original Films filmie „Wolfs”.

„Wolfs” – fabuła i zwiastun

W sieci pojawił się właśnie pierwszy, dość zaskakujący teaser produkcji. W trwającym nieco ponad 30 sekund wideo Clooney i Pitt jadą razem samochodem w absolutnym milczeniu. W tle słychać jedynie irytujący dźwięk samochodowej wycieraczki, a atmosfera między mężczyznami wydaje się delikatnie napięta. Film „Wolfs” ma opowiadać historię dwóch mężczyzn, którzy znani są jako specjaliści od „brudnej roboty” i zostali zatrudnieni do tego samego zadania.

George Clooney bardzo wierzy w „Wolfs”. W rozmowie z Deadline przyznał, że „ten film z pewnością będzie hitem box office'u”. Ujawnił dodatkowo, że trwają rozmowy na temat jego kontynuacji. – Rozmawiamy już o kontynuacji filmu. To była wspaniała przygoda, a Jon [Watts, reżyser – przyp. red.] to niezwykle utalentowany facet, który jest także bardzo radosny. On kocha to, co robi. Świetnie się przy tym filmie bawiliśmy – powiedział Clooney.

Czytaj także: Filmy gangsterskie na Netflix. 10 najlepszych produkcji o gangsterach

Film „Wolfs” – obsada i premiera

„Wolfs” został napisany i wyreżyserowany przez Jona Wattsa, znanego między innymi z serii „Spider-Man”. Obok Clooneya i Pita wystąpią w nim między innymi Austin Abrams, Amy Ryan i Poorna Jagannathan.

Kinowa premiera filmu ma się odbyć 20 września 2024 roku.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze