fbpx

Fotorelacja z premiery filmu „80 milionów”

W poniedziałek, 21 listopada, w warszawskim Multikinie Złote Tarasy odbyła się uroczysta premiera filmu „80 milionów” w reżyserii Waldemara Krzystka. Oparta na prawdziwych wydarzeniach, sensacyjna opowieść o polskim numerze stulecia przyciągnęła do Złotych Tarasów wielu znakomitych gości ze świata showbiznesu i polityki.
„80 milionów”, najnowszy obraz Waldemara Krzystka, to oparta na prawdziwych wydarzeniach, pasjonująca opowieść, której nie powstydziliby się scenarzyści hollywoodzkich hitów spod znaku „Ocean’s Eleven”. W obsadzie filmu, który zagości w naszych kinach już 25 listopada, wystąpiła plejada polskich gwiazd, których nie mogło zabraknąć na wczorajszej premierze.

W Multikinie stawili się – między innymireżyser Waldemar Krzystek oraz występujący w filmie aktorzy Filip Bobek, Sonia Bohosiewicz, Olga Frycz, Marcin Bosak, Agnieszka Grochowska, Piotr Głowacki, Wojciech Solarz, Krzysztof Czeczot, Maciej Makowski, Emilia Komarnicka i Krzysztof Stroiński. Odtwórcom głównych ról towarzyszyli prawdziwi uczestnicy przedstawionych w filmie wydarzeń Władysław Frasyniuk, Józef Pinior i Stanisław Huskowski.

Pokaz filmu uświetnili swoją obecnością szef rządu Donald Tusk wraz z małżonką oraz były premier Tadeusz Mazowiecki.

Poza twórcami „80 milionów” na uroczystą premierę filmu przybyli liczni goście świata filmu i showbiznesu m.in.: Kazik Staszewski, Janusz Gajos i frontman zespołu Perfect Grzegorz Markowski, który razem z Abradabem wykonuje utwór „My nadal (chcemy być sobą)”, promujący film „80 milionów”.

Premiera film „80 milionów” już 25 listopada.

  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze