fbpx

Nigdy nie zakocham się

Nigdy nie zakocham się
fot. materiały prasowe

Z londyńskiej galerii ginie słynny 46 karatowy brylant „Grot Kupidyna” warty 2 miliony funtów. Policja rozpoczyna śledztwo w tej sprawie.
W hotelowym pokoju nr 21 (przypadkiem?) spotyka się Diana – kobieta z przeszłością i Ernest – mężczyzna po przejściach. Z czasem okazuje się, że obydwoje mają coś wspólnego z zaginionym brylantem. Na pozór przypadkowa znajomość wyjawia wyrafinowanie i przebiegłość bohaterów. Zagmatwana sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej kiedy między Dianą a Ernestem rodzi się uczucie.

„Nigdy Nie Zakocham się” to świetna miłosno – kryminalna komedia autorstwa Cezarego Harasimowicza. Pełna pomyłek i zaskakujących zwrotów akcji, gdzie spryt miesza się
z naiwnością, a pożądanie z nienawiścią.

Wartka akcja, inteligentne dialogi i nieprzewidywalność kolejnych wydarzeń to główne zalety sztuki. Oglądając Nigdy Nie Zakocham Się będziemy świadkami odwiecznej walki płci, gdzie każda ze stron chce udowodnić swoją wyższość.

Reżyseria: Grzegorz Chrapkiewicz, Scenariusz: Cezary Harasimowicz, Obsada: Grażyna Wolszczak, Jacek Poniedziałek, Piotr Gąsowski, Teatr Palladium

Więcej informacji o spektaklu pod adresem: http://www.makroconcert.com/pl.php/events/nigdy-nie-zakocham-sie/