1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Mars w Koziorożcu - człowiek opoka

Mars w Koziorożcu - człowiek opoka

123rf
123rf
Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Przy nim można poczuć, że ma się oparcie. Jest godny zaufania, odpowiedzialny, wierny, ojcowski, nieugięty. Wytrwały jak maratończyk, cierpliwy, ale gdy ogarnie go gniew - bezwzględny. Seksualność? Głęboka i mocna.

Mars w Koziorożcu wnosi do horoskopu jakość planety Saturn. Ma ona energię kamienia. W przypadku połączenia z Marsem oznacza metodyczność, skuteczność w osiąganiu długodystansowych celów, ambicję posiadania władzy, uznanie dla statusu. Jako właścicielka Marsa w Koziorożcu, nie jesteś stworzona do naśladowania, musisz wieść prym, zwłaszcza w życiu zawodowym. Poza tym jesteś skuteczna, zdyscyplinowana, zorganizowana, praktyczna.

Czego pragniesz? Mężczyzny równie pragmatycznego jak ty. Profesjonalisty, wytrwałego w swoim postanowieniu, że odniesie sukces, który zapewni mu prestiż. Pociąga cię mężczyzna trochę ojcowski, dający oparcie i bezpieczeństwo materialne. Nieomylny i wierny. Silny, z ciągle odnawiającą się energią życiową. Docenisz faceta, którego siła skierowana jest w stronę urzeczywistniania postanowień w materii, osiągania konkretnych rezultatów. Jako osoba pracowita, nie zniesiesz wygodnictwa i lenistwa. Potrafisz bowiem zrezygnować z chwilowych przyjemności, żeby w dłuższej perspektywie wygrać.

Dobrze zrozumiesz się z drugim pracoholikiem, odpowiedzialnym i sumiennym, bez skłonności do hazardu i ryzykanctwa. Zrobi na tobie wrażenie ktoś, kto lubi planować, potrafi zarządzać i ma talent organizatorski. Zakochasz się w mężczyźnie sumiennym, który polega na sobie a nie na tym, że fortuna podsunie mu jakieś kąski. Jednocześnie ma w sobie naturalny spryt i instynkt w sprawach biznesowych. Do tego jest samodzielny, ma życiową wiedzę i potrafi kontrolować emocje. Stracisz głowę dla osobnika opanowanego, dobrze zakorzenionego i pożądającego dóbr materialnych. Twój ideał potrafi zarobić pieniądze, lubi pracować na wysokich stanowiskach i ponosić odpowiedzialność. Pragniesz autorytetu, człowieka poważnego, który może być od ciebie dużo starszy lub cieszyć się szanowaną rangą. Mężczyzny twoich marzeń nie można lekceważyć, ona ma w sobie tyle siły, że będzie robił to, co chce. Może mieć nawet obsesje na punkcie swoich ambicji, bogactwa i władzy. Nie jest przy tym za bardzo waleczny, on nie musi sprawdzać się w konkurencji, on ma po prostu zdobyć i mieć. Nie zniechęci cię jego wyrachowanie, zdrowy rozum, wewnętrzna kontrola oraz skłonność do melancholii. Nie w twoim stylu przeżywanie kolorowego zawrotu głowy. Motyle w brzuchu na stałe do niczego nie są ci potrzebne. Cenisz stabilność i przewidywalność. Ale nie w łóżku.

Twoje życie seksualne pełne jest silnych żądz. Twoje potrzeby w tym temacie są spore. A ty, jeżeli czegoś pragniesz, musisz to mieć. Więc seks się dla ciebie liczy. Właściciele Marsa w Koziorożcu bywają rozwiąźli i nie zawsze są emocjonalnie przywiązani do swoich seksualnych partnerów. W łóżku potrafisz się zarówno kontrolować, ale bywasz też lubieżna. Jednak umiesz być lojalna, jeśli ktoś zrozumie twoje wygórowane potrzeby. Wtedy serwujesz mieszankę perwersji a także zachowań staromodnych. W sypialni potrzebujesz kochanka wytrwałego i mającego słabość do fetyszy.

Znani mężczyźni z Marsem w Koziorożcu: Brad Pitt, Aleister Crowley, Walt Disney, Bob Marley, Marlon Brando, David Bowie, George Harrison, Jim Carrey, Edgar Cayce, Woody Allen, John Wayne.

CZYTAJ TEŻ: Mars w Baranie, Mars w Byku, Mars w Bliźniętach, Mars w Raku, Mars w Lwie, Mars w Pannie, Mars w Wadze, Mars w Skorpionie, Mars w Strzelcu, Mars w Wodniku, Mars w Rybach.

MARS w horoskopie urodzeniowym zdradza, jaki jest nasz Animus, czyli męski pierwiastek. Od niego zależy jak działamy, jak się bronimy, jak walczymy, jaką mamy siłę woli. Planeta ta obdarza nas energią potrzebną do rozgrywania życiowych zadań. Decyduje o naszym podejściu do konfliktów i rodzaju agresji, jaką dysponujemy. Siła Marsa pomaga nam doświadczać życia zgodnie z własną naturą, rozwinąć skrzydła w działaniu. Dzięki niemu możemy zwyciężać i bronić się przed atakami. A także osiągać spełnienie w sferze seksu. Jesteśmy tak namiętni, jak nasz Mars. Nic więc dziwnego, że w horoskopie kobiety Mars określa ideał kochanka i partnera życiowego a u mężczyzny odsłania jego odcień męskości. Znak, w którym Mars się znajduje, to tylko część prawdy o nim. Ważne jest też, jakie tworzy aspekty z innymi planetami oraz to, w jakim domu astrologicznym się znajduje.

- Chcesz dowiedzieć się więcej o swoim Marsie i reszcie horoskopu urodzeniowego? - Pragniesz zgłębić temat swoich relacji? - Odkryć, jaki związek jest dla ciebie najlepszy i co przeszkadza ci w znalezieniu ideału? - Oraz znaleźć odpowiedź na inne pytania, które cię nurtują?

Zapraszam na SESJĘ ASTROLOGICZNĄ. Jak się zapisać? Szczegóły znajdziesz .

Przeczytaj też artykuły o WENUS

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze