1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Międzynarodowy Dzień Jogi już za nami

Międzynarodowy Dzień Jogi już za nami

Zobacz galerię 29 Zdjęć
W niedzielę 25.06.17 świętowaliśmy już po raz trzeci Międzynarodowy Dzień Jogi na Polu Mokotowskim w Warszawie zorganizowany przez Porozumienie Szkół Jogi, Indyjsko-Polska Izba Gospodarcza oraz Fundacja Art Of Living Polska. 20.000 osób świętowało pod tegorocznym hasłem Joga na stres. Zwierciadło było także obecne z ekspertami, warsztatami i atrakcjami dla dzieci.

Wydarzenie wspierają Ambasadorki Jogi: Agnieszka Cegielska, Edyta Herbuś, Paulina Holtz Małgorzata Pieczyńska, Natalia Przybysz. W strefie miesięcznika Zwierciadło oraz SENS, uczestnicy mogli wziąć udział w warsztacie szkoły coachingu WINGS (www.szkolacoachingu.pl).  Ponadto odbyły się spotkania autorów książek Wydawnictwa Zwierciadło:  Anetą Łańcuchowską-Jeziorowską oraz Karoliną i Maciejem Szaciłło. Dużym zainteresowaniem cieszyła także się strefa dla dzieci z rodzinnymi grami edukacyjnymi  CzuCzu oraz Xplore Team. Do zobaczenia za rok.

Jak co roku, organizatorzy przygotowali bogaty program obchodów wydarzenia. Niedziela, 25 czerwca: Piknik rodzinny na warszawskim Polu Mokotowskim oraz wydarzenia w ponad 25. miastach Polski. Na sympatyków jogi czekał całodzienny program poświęcony jodze i dziedzictwu kultury indyjskiej. 20 sesji jogi w plenerze dla: zdrowia, kręgosłupa, stawów i bioder, zapracowanych, kobiet w ciąży, dzieci, seniorów. Koncert RagaBoy Live Act, muzyczny chillout z The Frozen Heart oraz muzyczna kąpiel w dźwiękach gongu. Pokazy Acro Yogi oraz stylów jogi, pokazy i warsztaty tańca indyjskiego. Warsztaty malowania henną (mehendi). Strefa zdrowego jedzenia, pokazy kulinarne: „Daj sobie spokój” Karoliny i Maćka Szaciłłów oraz „Relaks i harmonia, bo Tefal Companion gotuje za Ciebie” Grzegorza Łapanowskiego. Specjały kuchni indyjskiej, wegańskie i wegetariańskie przekąski, vegan sushi, naturalne lody, tłoczone soki, mango na wiele sposobów, aromatyczna kawa i oczywiście słodkości.

Wydarzenie prowadzili aktorka Dominika Łakomska i dziennikarz Michał Niewęgłowski.

Partnerzy Wydarzenia: Indian Association of Poland oraz Fundacja Life Change, Media Connect.

Krótki film z pikniku:

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze