1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Dwa sposoby na opakowanie prezentów

Dwa sposoby na opakowanie prezentów

123rf.com
Pakowanie prezentów umieszczamy zazwyczaj na końcu przedświątecznej listy zadań. Jak w prosty sposób efektownie zapakować upominki i sprawić obdarowanej osobie podwójną radość?

W stylu eko

Oryginalnym pomysłem są ręcznie wykonane opakowania przygotowane z najprostszych elementów. Do aranżacji w stylu eko potrzebne są jedynie: cienki karton, szary papier, sznurek, taśma klejąca, zszywacz i szyszki. Z kartonu tworzymy rulon, w którym umieszczamy upominek. Związujemy go jak cukierek, a następnie ozdabiamy kompozycją z szyszek, gałązek i wstążki. Możemy też dodać zawieszkę lub małą bombkę. To niezwykle prosty, a zrazem bardzo efektowny sposób na oczarowanie obdarowanej osoby, jeszcze zanim zobaczy nasz upominek. Taka radość jest bezcenna.

W stylu glamour

Styliści marki Eurofirany przygotowali też propozycję opakowania w bardzo eleganckim wydaniu. Do tego potrzebne nam będą: ozdobny papier, taśma dwustronna, tasiemki, pistolet z klejem, dekoracyjne kwiaty lub zawieszki. Owijamy dokładnie prezent papierem. Taśmę przyklejamy wzdłuż opakowania – najlepiej ciepłym klejem. Na górze przyklejamy kokardę, a wzdłuż całego opakowania drobne ozdoby – np. gwiazdki. Kompozycje możemy tworzyć w różnej kolorystyce – srebrnej z połyskującymi dodatkami, czerwono-zielonej lub złotej. Tak stylowo zapakowany prezent z pewnością przypadnie do gustu najbliższym.sw

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze