1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Czym tak naprawdę jest szczęście?

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Jak działa prana - ulotna energia życiowa? Jak się odżywiać żeby towarzyszyła nam przez cały rok na właściwym poziomie? Co jeszcze możemy zrobić by stworzyć w sobie źródło własnego szczęścia? Zapraszamy do rozmowy dziennikarki magazynu Zwierciadło Beaty Pawłowicz z Karoliną Szaciłło - współautorką książki "Na szczęście".

Jak działa prana - ulotna energia życiowa? Jak się odżywiać żeby towarzyszyła nam przez cały rok na właściwym poziomie? Co jeszcze możemy zrobić by stworzyć w sobie źródło własnego szczęścia? Zapraszamy do rozmowy dziennikarki magazynu "Zwierciadło", Beaty Pawłowicz, z Karoliną Szaciłło - współautorką książki "Na szczęście". 

Każdy z nas chce być szczęśliwy. Bez względu na pochodzenie, zajmowaną pozycję, wiek, płeć czy wykształcenie. Banał? Ale jakże prawdziwy. Jednak tak niewiele osób zadaje sobie to kluczowe pytanie: Czym tak naprawdę jest szczęście?

Każdy z miesięcy w kalendarzu będzie tematyczny, a każdy tydzień (w obrębie jednego tematu) dotyczyć będzie jednego konkretnego zagadnienia.

Autorzy przedstawią proste techniki oddechowe, relaksacyjne, narzędzia pracy z emocjami (oparte m.in. na filozofii wschodu czy podstawowych założeniach psychodietetyki), ćwiczenia, metody oczyszczania organizmu, ale również układu nerwowego, a nawet szybkie i proste przepisy, dzięki którym szczęście będzie możliwe do osiągnięcia i dla Ciebie!

Karolina i Maciej Szaciłło - eksperci od zdrowego żywienia oraz ekologicznego trybu życia. Wspólnie prowadzą kursy, szkolenia oraz warsztaty zdrowego gotowania i medytacji. Maciej od lat gotuje w lubianych programach telewizyjnych. Autorzy popularnych poradników dietetycznych, m.in. Jedz i pracuj nad własnym zdrowiem, Jedzenie, które leczy, Detoksy, Jem (to co) kocham i chudnę (Wydawnictwo Zwierciadło).

Na szczęście. Karolina i Maciej Szaciłło Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze