1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Już niebawem Walentynki. Pokochaj siebie. Już czas!

Fot. IStock
Zobacz galerię 7 Zdjęć
Czy w tej pogoni kochania innych, pamiętamy by ... kochać siebie? Czy poświęcamy sobie wystarczająco uwagi, czy mamy dla siebie czas, czy potrafimy zatroszczyć się o siebie?

Nikomu nie trzeba już przypominać, że 14. lutego są Walentynki. Wiele w tym czasie jest publikacji ze wskazówkami, jak pokazać miłość drugiej osobie, co zrobić, aby czuła się doceniona i przez nas kochana. Wiele pojawia się się pomysłów, jaki sprawić prezent ukochanemu czy ukochanej osobie, jak ją zaskoczyć, jak zadowolić.

Myślę, że Walentynki to cudowna okazja, aby ukochać siebie, zatrzymać swój codzienny bieg, zapytać siebie samą - Czy jestem szczęśliwa? , - Czy wystarczająco dbam o siebie?, - Czy potrafię okazać samej sobie, jak bardzo mi na mnie zależy? Czy wiem, czego pragnę, na czym mi zależy, jakie mam marzenia?

Bez względu na to, czy masz partnera, czy nie, spraw sobie walentynkowe chwile uwagi a potem stosuj je regularnie.

  1. Skorzystaj z wizyty w klinice MedEstetic, ale tylko jesli sama tego pragniesz

Zapewne doskonale już wiesz, a jeśli zapomniałaś, to przypominamy, że mężczyźni nie widzą na naszym ciele cellulitu. Jeżeli natomiast posiadasz go i razi Cię jego obecność, pozbądź się go w ramach endermologii. To sposób na ujędrnienie ciała i pozbycie się najbardziej uporczywego cellulitu, który posiadają również kobiety prowadzące zdrowy tryb życia. Badania Szpitala Uniwersyteckiego Purpan w Tuluzie we Francji potwierdziły, że seria zabiegów Endermologii LPG zwiększa proces lipolizy (czyli uwalniania tłuszczu) aż o 70 proc. i pobudza proces produkcji kolagenu do 240 proc. Endermologia LPG polega na jednoczesnym masażu i zasysaniu tkanki przez specjalną głowicę. W zabiegu wykorzystuje się elektronicznie sterowane rolki oraz zjawisko próżni, które wspólnie oddziałują na wszystkie warstwy skóry. W efekcie pobudzone do pracy komórki rozpoczynają proces usuwania nadmiernej ilości tłuszczu z tkanki, co prowadzi do jej zmiękczenia, wygładzenia cellulitu oraz zmniejszenia obwodu.

2. Zacznij stosować DoppelHerz system Kollagen Beauty

Wydobądź piękno z głębi siebie. Gotowe do spożycia ampułki o smaku liczi i melona bogate w bioaktywne peptydy kolagenowe VERISOL  pobudzają produkcję kolagenu poprawiając elastyczność skóry oraz zmniejszają głębokości zmarszczek. Wystarczy jedna ampułka dziennie, a efekty zobaczysz już po czterech tygodniach.

 

 

 

3. Zorganizuj sobie 15 minut relaksującej kąpieli w olejkach Kneipp

Napełnij wannę wodą o temperaturze 36 - 38 stopni, dodaj np. pielęgnujący olejek. Może to być również aromatyczna esencja do kąpieli, płyn czy też kryształki. Zapal świecę z naturalnego wosku, najlepiej o zapachu, na który masz ochotę. Poczytaj dobrą książkę, czy ulubiony magazyn. Taka kąpiel sprawi, że zrelaksujesz się i zapewnisz sobie spokojny sen. Warto, więc zaplanować w tygodniu chociaż jeden wieczór, kiedy zażyjesz kąpieli z aromatycznymi dodatkami. Już sama myśl o tym, że wieczorem czekają Cię relaksujące chwile w wannie, może znacząco podnieść jakość Twojego dnia.

 

 

4. Zadbaj o wygodę dla swoich stóp. Zainwestuj w wygodne buty hiszpańskiej marki Wonders. Wykonanie z najwyższej jakości skór, z systemami dbającymi o klimatyzację i amortyzację, co gwarantuje Tobie komfort i wygodę przez cały dzień.

5. Wygospodaruj w ciągu dnia trochę czasu na kubek kawy, czy ulubionej herbaty w towarzystwie rozwijającej lektury. My, w szczególności polecamy najnowszą pozycję autorstwa Katarzyna Miller i Joanny Olekszyk:

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Daj się pokochać dziewczyno Katarzyna Miller, Joanna Olekszyk Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze