1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia

Mamy podopiecznych Fundacji „Zdążyć z Pomocą” świętują Dzień Matki

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Dzień Matki to wyjątkowe święto, które jest wyrazem miłości i podziękowania dla mam za ich codzienny trud, czas i cierpliwość. Szczególne podziękowania należą się mamom chorych i niepełnosprawnych dzieci, które z wielką determinacją walczą o ich zdrowie i sprawność. Fundacja Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, która pod swą opieką ma ponad 35 tysięcy podopiecznych czuje się w miłym obowiązku złożyć podziękowania mamom w imieniu dzieci.

Co roku Dzień Matki jest okazją do organizacji specjalnego wydarzenia dla mam. W tym roku impreza odbędzie się 29 maja w Teatrze Syrena przy ulicy Litewskiej 3 w Warszawie. W programie wiele niespodzianek i atrakcji, m.in.: loteria charytatywna, w której każdy los wygrywa atrakcyjne fanty, losowanie na scenie szczególnie cennych upominków, takich jak pobyty weekendowe w luksusowych ośrodkach SPA, biżuteria czy zestawy ekskluzywnych kosmetyków.

W tym roku główną atrakcją wieczoru będzie „Spaghetti Poloneze” – barwny i żywiołowy spektakl okraszony największymi włoskimi przebojami w wykonaniu Moniki Mariotti – włoskiej aktorki o polskich korzeniach.

Chcemy, by ten wieczór stał się dla pań odskocznią od obowiązków i trosk. „Mamy naszych podopiecznych w codziennej gonitwie często zapominają o sobie. A przecież to ich dobre samopoczucie i optymizm są kluczowe w dochodzeniu dzieci do zdrowia i pełnosprawności” – mówi Stanisław Kowalski, prezes Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.

Każda mama zostanie obdarowana upominkiem i kwiatami. Taki wieczór to dawka energii, rozrywki i poczucia wspólnoty, które jest bardzo cenne dla mam, które na co dzień poświęcają się opiece i rehabilitacji dzieci.

Organizacja takiego wydarzenia jest możliwa także dzięki wsparciu sponsorów i partnerów, którzy przyłączają się do Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”, aby dać mamom podopiecznych chwilę radości i wytchnienia od codziennych trosk.

 

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze