1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Styl Życia
  4. >
  5. Lew 23.07 - 23.08, żywioł ognia

Lew 23.07 - 23.08, żywioł ognia

Figury znaków zodiaku z kolekcji Tom’s Drag dostępne są w wybranych salonach Rosenthal i na www.rosenthal-gallery.com
Im ciężej pracujesz, tym szczęście bardziej ci sprzyja. Nigdy nie wymigujesz się od obowiązków i wkładasz maksimum wysiłku w osiągnięcie celu, jednak w roku 2020 przyda ci się trochę więcej siły i wiary w siebie. To, co zaplanujesz na początku roku, będzie odległe od tego, co wydarzy się pod jego koniec, zatem pozostań elastyczna, kreatywna i odważna. Musisz na nowo pisać scenariusz swojego życia.

Druga połowa roku zachęci cię do poszerzenia horyzontów – poprzez podróże albo pracę i relacje z ludźmi. Tegoroczne zaćmienia (początek czerwca, koniec listopada i połowa grudnia) skupiają się na strefach kreatywności i współpracy, zatem nowe i niespodziewane osoby w rodzinie, nowe biznesowe przedsięwzięcia i chwile, gdy znajdziesz się w centrum uwagi, to kulminacyjne punkty w tym potencjalnie przełomowym roku.

Miłość i związki

Być może wypełnianie obowiązków nie brzmi dla ciebie jak świetna zabawa, ale wysiłek, który w tym roku włożysz w utrzymanie miłości i znalezienie jej, zaowocuje w roku 2021. Partnerzy potrzebują zrozumienia i żebyś była dla nich silna. A potencjalni partnerzy będą pod wrażeniem twojego poświęcenia dla spraw i osób, w które wierzysz. Jeśli jednak twoim głównym celem jest kariera lub ogólnie ustawienie życia w dobrym kierunku, tak właśnie będzie w tym roku. Grupa wiekowa od 41 do 43 lat znajdzie się na pierwszej linii przemian i chociaż może się zmienić więcej niż jeden aspekt twojego życia, dotyczy to również relacji. Niektóre Lwy wierzą, że mogą trwać w związku ze względu na poczucie bezpieczeństwa, które im daje, ale wydarzenia roku 2020 mogą sprawić, że to pojęcie przestanie istnieć. Bez względu na to, czy zakochasz się w kimś nowym lub w kimś, kogo inni nie aprobują, fale wywołane przez ten związek zmiotą kawałek przeszłości. Bądź przygotowana na ostrą jazdę, zwłaszcza w połowie września.

Praca, życiowe cele i pieniądze

Tranzyt Jowisza przez strefę kariery zapowiada mnóstwo pracy – możliwe, że więcej, niż dasz radę wykonać, dlatego aby zachować zdrowie, musisz znaleźć równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Tym niemniej odrzucenie oferty pracy, bo uważasz, że powinnaś poczekać na lepszą, nie jest zalecane. Pracuj z tym, co masz – to filozofia, która przyda ci się w innych życiowych sytuacjach. Dzięki znaczącej pozycji Urana rozwijanie komputerowych umiejętności oraz robienie użytku z mediów społecznościowych i Internetu poszerzy twoje zawodowe perspektywy i zwiększy dochody. Na pracę i finanse będą miały wpływ przypadkowe, czasem dziwaczne wydarzenia – za niektóre przypiszesz winę (lub podziękujesz) światowym trendom, ale twoja umiejętność dostosowywania się do zmieniających się warunków jest kluczem do sukcesu. Zachowaj spokój – nie możesz zawrócić z drogi, jedynie iść naprzód.

WSKAZÓWKI GWIAZD

Dziel się wszystkim.

Dziel się swoim doświadczeniem bez względu na to, czy młodsze pokolenie miałoby korzystać z twoich rad, czy inspirowałabyś ludzi jako mentorka. Współpracuj z innymi. Wiele się nauczysz, poznając i analizując cudze pomysły. Przede wszystkim jednak pozwól partnerowi dzielić się z tobą uczuciami, potrzebami i pragnieniami.

Pomyślne dni: 24 stycznia, 19 sierpnia, 12 września, 19 grudnia.

Niepomyślne dni: 9 lutego, 30 marca, 3 sierpnia, 31 października.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze