1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Horoskop

Horoskop 2024 – Byk

Horoskop 2024 Byk (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Byk (Ilustracja iStock)
Horoskop 2024 Byk Żywioł Ziemi 21.04–20.05. W ubiegłym roku rozpoczął się nowy rozdział, a przez cały 2024 będą się pojawiać wspaniałe możliwości. Czy więc należy sądzić, że nadchodzący rok przyniesie same radości? Co czeka Byka w 2024 roku? Nie, ale będzie więcej wzlotów niż upadków i więcej sukcesów niż porażek.

Horoskop na 2024 – Byk. Co przyniesie rok?

Wejście Plutona w znak Wodnika (20 stycznia) wiele zmieni, zwłaszcza jeśli masz urodziny 21 lub 22 kwietnia, podczas gdy Uran otwiera nowe szlaki dla urodzonych między 10 a 15 maja. Powiązanie tych dwóch planet ma sprawić, że jako Byk, Żywioł Ziemi, obudzisz w sobie pragnienia i znajdziesz cele, które możesz i musisz osiągnąć. Od końca maja Jowisz będzie podnosił twoją samoocenę, niezależnie od tego, czy przełoży się to na przypływ pieniędzy, czy na wzrost twojej osobistej wartości (więcej osób cię pokocha i okaże uznanie dla twoich talentów). Rozpoczęcie twórczych przedsięwzięć może zająć więcej czasu, niż zakładałaś, a stworzenie lub powiększenie rodziny będzie trudniejsze, niż myślałaś. Okresy zmian i możliwości zgodnie z horoskopem Byka 2024 nastąpią około 21 stycznia, 20 kwietnia, 23 lipca i 22 października.

Horoskop Byk 2024 – miłość i związki

Niech przeszłość cię nie ogranicza. Wyciągaj z niej naukę, ale niech cię nie wiąże. Historia powtórzy się tylko wtedy, gdy nie pozwolisz jej odejść. Nadchodzący rok jak mało który zachęca cię do pogodzenia się z twoimi „byłymi” i większej otwartości na ewolucję związku. Horoskop dla Byka na 2024 ukazuje, że w miłości nie ma gwarancji: po prostu musisz wsiąść do miłosnego autobusu i jechać nim, aż dotrze do końcowego przystanku. Gdy Jowisz zwiększa twoją pewność siebie i wnosi do życia element szczęścia, jednym z powodów, dla których rok 2024 może być pamiętny, jest nowy związek lub korzystne zmiany w istniejącym. Uran stoi za każdym zauroczeniem i nieoczekiwanymi romantycznymi wydarzeniami, zwłaszcza jeśli należysz do grupy Byków urodzonych między 10 a 15 maja. Maj i październik to kluczowe miesiące dla twojego miłosnego życia, podobnie jak okresy około 2 marca i 19 sierpnia. Nów Księżyca 8 maja inspiruje nowe początki, podczas gdy pełnia 15 listopada oznacza zakończenie, niekoniecznie nieszczęśliwe.

Horoskop na 2024 dla Byka – praca, życiowe cele i pieniądze

Przez cały rok Pluton będzie wpływał na strefy kariery i kierunek drogi życiowej, zachęcając cię wraz z horoskopem Byka 2024 do położenia kresu sytuacjom, które nie leżą w twoim interesie. Zwłaszcza jeśli urodziłaś się 21 kwietnia, przeznaczenie cię wzywa. Z jednej strony możesz zdecydować się odejść z pracy, aby uprawiać zawód, o którym zawsze marzyłaś, a z drugiej – możesz stracić posadę, co natchnie cię do skierowania talentów w zupełnie innym kierunku. Pluton pozwoli ci odkryć siebie na nowo i wykorzystać umiejętności, może również zachęcić cię do porzucenia dotychczasowego stylu życia i rozpoczęcia zupełnie nowego. Jowisz pomoże ujawnić się twojemu wewnętrznemu przedsiębiorcy, a dzięki tej planecie wzrostu, która podniesie twoją samoocenę, nawet jeśli nie zarobisz pieniędzy, powinnaś spotkać się z uznaniem za swoje wysiłki.

21 kwietnia jest jednym z najważniejszych momentów tego roku, a wydarzenia, które nastąpią w tym czasie, otworzą przed tobą nowe perspektywy opisane w horoskopie dla Byka. 2024 to rok pełen wyzwań dla planety, zarówno z uwagi na gospodarkę, jak i pod innymi względami, ale jeśli jesteś gotowa zaryzykować, masz szansę zyskać. Pora uwierzyć we własne możliwości, nie czekając, aż inni dadzą ci pozwolenie.

Horoskop na 2024 dla Byka – wskazówki gwiazd

Nie zrobisz omletu, nie rozbijając jajek. Czas wziąć się do roboty!

Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe) Bransoletka Pandora z znakiem zodiaku (Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Astrologia
Autopromocja
Astrologia Kathleen Sears Zobacz ofertę promocyjną
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze