Mars w Byku – czuły obrońca

astrolog_aleksandra_nowakowska
123rf

Stabilny i mocny jak dąb, a przy tym czuły. Praktyczny i wyrafinowany. Doskonale zakorzeniony w materii, a także potrafiący cieszyć się chwilą. Męski i kobiecy jednocześnie. W sypialni? Rozkosznie zmysłowy długodystansowiec.
Właścicielka Marsa w Byku jest kobietą wybredną. W pewnym momencie możesz zwątpić, czy gdzieś po świecie chodzi twój ideał. Możesz się zastanawiać, czy w jednym mężczyźnie zmieści się to, o czym marzysz, czy to w ogóle jest możliwe. Mars z wenusjańskim w swej naturze Bykiem daje połączenie jakości, które mogą wydawać się wykluczające. Tak jednak myśli ograniczony umysł. Jesteś kobietą z Marsem w Byku, sama jesteś dość skomplikowana i zaskakująca. Jeśli odkryjesz w sobie wszystkie bycze aspekty, w sposób naturalny przyciągniesz do siebie wymarzonego mężczyznę.

Czego pragniesz? Życia u boku mężczyzny, które jest wygodne i przyjemne. Twój upragniony wybranek to mężczyzna zamożny i ceniący luksus, który zaopiekuje się tobą materialnie. On potrafi zarobić na to, czego chce on i czego chcesz ty. To esteta odznaczający się wysmakowanym gustem, człowiek o zamiłowaniach artystycznych. Przy tym praktyczny i pracowity, ale równocześnie umiejący zatrzymać się w chwili obecnej i wysycać ją do dna. Twój męski ideał to materialista o czułym sercu. Doskonale czujesz, że najlepiej by było, żeby był to ktoś w rodzaju ziemskiego posiadacza, z którym mogłabyś spędzać czas na hamaku w wypielęgnowanym rozległym ogrodzie. Z którym mogłabyś kosztować wyszukanego jedzenia i takiż też win. Z którym mogłabyś rozkosznie lenić się i czerpać z życia garściami zmysłowe przyjemności. Ktoś taki dałby ci poczucie bezpieczeństwa finansowego. Bo jest ono ważne dla Marsa w Byku, który lubi gromadzić i to nie byle co. Twój ideał, dokładnie tak jak ty, jest domatorem. Dom to jego twierdza, w dodatku urządzona ze smakiem i klasą. To jego terytorium, o które dba i którego potrafi bronić. Ma silne poczucie swoich granic i potrafi być ich rycerskim obrońcą. Upartym i wytrwałym.

W skrytości ducha marzysz o opiekunie. Męskim i stabilnym, zaprzyjaźnionym z żywiołem ziemi, co zapewni ci długodystansowy solidny związek. Ale nie nudny czy tuzinkowy. Oczekujesz silnych, głębokich emocji. Sama jesteś zazdrosna i zaborcza i bez tych uczuć miłość jest dla ciebie zbyt mdła. Chciałabyś, żeby on swoją męskością ukoił twoje emocje i dał ci oparcie. Bo jako że masz Marsa w kobiecym znaku Byka, męskiej energii może ci brakować. Motywujesz się jedynie wtedy, kiedy masz zarobić na swój komfort. Dobrze, żeby ci ktoś w tym pomógł, bo jesteś bardzo wygodna. Wyśniony przez ciebie mężczyzna jest łagodny i delikatny, cierpliwy i tolerancyjny. Decyzje podejmuje powoli, rozważnie i nieodwracalnie. Raczej unika konfliktów i szybkich zwrotów akcji, ale kiedy jego dobra lub dobre imię są zagrożone, potrafi wściekle zaatakować i być bezwzględny, siejąc totalne spustoszenie. I to się właścicielce Marsa w Byku, marzącej o mężczyźnie o silnej woli, zawsze niesamowicie podoba.