1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA
  4. >
  5. Suplementacja witamin w cateringu dietetycznym

Suplementacja witamin w cateringu dietetycznym

W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi wybiera dietę pudełkową. Na rynku jest wiele firm cateringowych. Warto wybrać taką, która oferuje posiłki wysokiej jakości. Dodatkowym plusem będzie możliwość skorzystania z usług dietetyka.

Badania profilaktyczne

Każdy raz na jakiś czas powinien zrobić podstawowe badania. Bardzo ważna jest profilaktyka, zapobieganie i wczesne wykrywanie wszelkich nieprawidłowości w naszym organizmie. Daje to nam niezwykłą przewagę nad chorobą czy możliwość uzupełnienia różnych braków. Jeśli chcemy się dobrze czuć i być zdrowi, musimy się odpowiednio odżywiać i dostarczać organizmowi wszystkich witamin i innych niezbędnych składników. Aby dowiedzieć się, czy mamy jakieś niedobory, najlepiej jest zrobić badania. Morfologia, lipidogram, poziom żelaza, cukru, wit. D3, potas, AlAT i AspAT to kilka z podstawowych badań, które powinniśmy robić profilaktycznie.

Jak odżywiać się zdrowo?

Od naszego stylu odżywiania zależy nasze samopoczucie i zdrowie. Każdy chciałby mieć dużo energii i mieć bystry umysł. Aby to było możliwe, nie możemy żyć „na fast foodach” i słodyczach pełnych cukru i niezdrowych tłuszczy ale musimy jeść pełnowartościowe i zdrowe posiłki. Z tego powodu, wiele osób decyduje się na . Wśród firm cateringowych możemy znaleźć takie, których posiłki będą odpowiednio zbilansowane, smaczne i pozbawione sztucznych wzmacniaczy czy polepszaczy. Przykładem może być Dietykieta, która wykorzystuje tylko naturalne składniki w swojej kuchni. Z Dietykietą współpracuje również dietetyk kliniczny, który czuwa nad prawidłowo ułożonym menu. Wybierając tę dietę pudełkową, możemy skorzystać z pomocy dietetyka, który oprócz tego, że doradzi nam w doborze odpowiedniej dla nas diety, to również pomoże w kwestii uzupełnienia niedoborów w organizmie.

Dobranie odpowiednich suplementów

Dzisiejsze pożywienie, mimo wszystko jest mniej wartościowe od pożywienia, które jedli nasi dziadkowie. Jest więcej pestycydów. a powietrze i ziemia często są zanieczyszczone. Z tego powodu dietetycy zalecają wykonywanie kontrolnych badań. Mając ich wyniki. dietetyk może skierować pacjenta na dalsze konsultacje i poszerzyć zakres badań lub od razu włączyć odpowiednią suplementację. Wybierając dietę od Dietykiety, bezpłatnie możemy skorzystać z pomocy dietetyka, który zajmie się uzupełnieniem niedoborów w naszym organizmie.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze