1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. REKLAMA

Eklektyczne święta z TOUS

(Fot. materiały partnera)
(Fot. materiały partnera)
Przepis na cudownie Boże Narodzenie jest jeden. Aromatyczne korzenne pierniczki, kolorowe eklektyczne stylizacje i biżuteria z kolekcji TOUS Sugar Party inspirowanej świątecznymi słodkościami oraz kultowy już Bold Bear.

Świąteczne kolekcje TOUS zachęcają do zabawy kolorami i wzorami pierścionków, kolczyków czy bransoletek i uwolnienia fantazji w kreowaniu odważniejszych i indywidualnych stylizacji.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Symboliczny miś, który był nieodłącznym elementem marki przez prawie 40 lat doczekał się nowej, trójwymiarowej wersji. Bold Bear to swoboda eksperymentowania; od eleganckiego złota po srebro i fiolet, od klasycznych form po nowoczesne interpretacje z wyrazistymi kolorowymi kamieniami szlachetnymi. Z kolei kolekcja TOUS Sugar Party doskonale wpisuje się w jeden z najgorętszych trendów tego sezonu z kwiatami w 3D. Widoczne w kolekcji motywy serca, dekoracji lub wypieków świątecznych nawiązują z także do wracającego stylu retro. Wszystko tak słodkie, że chce się zjeść! Sugar Party może być doskonałym źródłem inspiracji w kompletowaniu prezentów pod choinkę. Miłośniczki eklektyzmu w modzie zakochają się w przykuwających wzrok biżuteryjnych wzorach z ametystami, perydotami i topazami.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Marka TOUS namawia do śmiałego łączenia ze sobą wybranych elementów biżuterii z kolekcji Sugar Party i Bold Bear – podobnie jak ambasadorka marki Roxie Węgiel w kampanii wizerunkowej marki, która znana ze swojej wyrazistej osobowości oraz pasji do eksperymentowania z modą. Zestawiając kolczyki w kształcie serca z perłowym naszyjnikiem z misiem, Roxie wyraża zarówno swoją delikatność, jak i wyrazistość, co stanowi inspirację dla wszystkich, którzy pragną wyrazić siebie poprzez biżuterię.

(Fot. materiały partnera) (Fot. materiały partnera)

Obie kolekcje dostępne w sklepach stacjonarnych TOUS w całej Polsce oraz w sklepie online na www.tous.com/pl

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze