1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Klasyczne sukienki Agnieszki Ładno

Swoją najnowszą kolekcję sukienek zaprojektowała dla nowoczesnych kobiet, stawiających na wygodę i niepowtarzalność. Jej kreacje stylizowane są na lata 20 z nutką kobiecej skromności o wyjątkowym klasycznym kroju. Zdaniem autorki kolekcji jest to styl niepodlegający krótkotrwałym trendom, a suknie te na pewno długo nie wyjdą z mody.

Agnieszka Ładno od dwóch lat pracuje jako „wolny” projektant. Jest samoukiem, mimo to wybrała trudne krawiectwo: garsonki, żakiety, koszule, choć szyje też swobodniejsze t-shirty i bluzki. Korzysta głównie z tkanin od producentów włoskich, niemieckich, belgijskich i francuskich. Z firm rodzimych oferujących tkaniny - kupuje dzianiny oraz wełny.

Preferuje klasyczny elegancki styl – przede wszystkim podkreślający kobiecość, ale w wygodnym wydaniu. Z racji tych ponadczasowych preferencji chętnie ubiera osoby ze świata biznesu, gdzie liczy się perfekcyjny krój i wspaniała tkanina. Jej styl jest dość charakterystyczny, projektantka nie wzoruje się na nikim i stara się kreować jak najlepsze wzornictwo w połączeniu z praktyką użytkowania.

Agnieszka Ładno

Ukończyła studia o kierunku marketingu międzynarodowego. Modą damską zajmuje się od 2004 roku, od kiedy zaczęła współpracę z firmami z sektora reklamowego. Poprzez duże produkcje komercyjne, kolejno podejmowała stałą współpracę z dwoma polskimi firmami odzieżowymi. Były to zawsze szykowne garsonki i kostiumy.  Ma również na swoim koncie współpracę z organizacją zrzeszającą młodych projektantów pod nazwą Young Polish Fashion Designers, a także z wieloma polskimi firmami konfekcyjnymi.

Sukienki Agnieszki Ładno do nabycia na

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze