1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

SHWRM.PL na Free Form Festival
SHWRM.PL na Free Form Festival
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Długo wyczekiwana wiosna nareszcie zawitała, a wraz z nią pora na zmiany w garderobie! Sezon piknikowy warto wykorzystać nie tylko na błogie leżakowanie, ale także na zakupy pod chmurką.

Spragnieni wiosennych trendów będą mieli okazję zaopatrzyć się w najnowsze propozycje polskich młodych projektantów już 11 maja w ‘Strefie Mody SHWRM.PL’ – głównej atrakcji FFFreeDay w ramach FreeFormFestiwal. Słońce, muzyka i doborowe towarzystwo najciekawszych polskich młodych projektantów, na co dzień sprzedających swoje kolekcje poprzez platformę SHOWROOM – to zapowiedź głównej atrakcji FFFreeDay podczas FreeFormFestival, czyli ‘Strefy Mody SHWRM.PL’. W hali 19 na terenie warszawskiego Soho Factory, na 1000m2 swoje kolekcje zaprezentuje blisko 60 projektantów i marek. Zakupy będzie można zrobić m.in.  u Risk.Made in Warsaw, Madox, Kiss the Frog, Bagasz, Mumu, LaFalda, Confashion, Mamapiki, Fly High, The Urban Beard, Rododentron, Pudle w Pudle, Fun In Design, Agata Bieleń, US, Reykjavik, District, Litfashion, Cahlo, Sylwia Całus, Leggi, LeMat i wielu innych.

Piknikowy shopping umilą atrakcje, które przez cały dzień przybyłym gościom serwować będzie ekipa SHWRM.PL. Marsz między stoiskami urozmaici loteria, w której do wygrania będą  nagrody od projektantów, vouchery za zakupy w SHWRM.PL i inne niespodzianki. Wstęp BEZPŁATNY

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze