1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

Strefa Mody SHWRM.PL na Free Form Festival

SHWRM.PL na Free Form Festival
Zobacz galerię 10 Zdjęć
Długo wyczekiwana wiosna nareszcie zawitała, a wraz z nią pora na zmiany w garderobie! Sezon piknikowy warto wykorzystać nie tylko na błogie leżakowanie, ale także na zakupy pod chmurką.

Spragnieni wiosennych trendów będą mieli okazję zaopatrzyć się w najnowsze propozycje polskich młodych projektantów już 11 maja w ‘Strefie Mody SHWRM.PL’ – głównej atrakcji FFFreeDay w ramach FreeFormFestiwal. Słońce, muzyka i doborowe towarzystwo najciekawszych polskich młodych projektantów, na co dzień sprzedających swoje kolekcje poprzez platformę SHOWROOM – to zapowiedź głównej atrakcji FFFreeDay podczas FreeFormFestival, czyli ‘Strefy Mody SHWRM.PL’. W hali 19 na terenie warszawskiego Soho Factory, na 1000m2 swoje kolekcje zaprezentuje blisko 60 projektantów i marek. Zakupy będzie można zrobić m.in.  u Risk.Made in Warsaw, Madox, Kiss the Frog, Bagasz, Mumu, LaFalda, Confashion, Mamapiki, Fly High, The Urban Beard, Rododentron, Pudle w Pudle, Fun In Design, Agata Bieleń, US, Reykjavik, District, Litfashion, Cahlo, Sylwia Całus, Leggi, LeMat i wielu innych.

Piknikowy shopping umilą atrakcje, które przez cały dzień przybyłym gościom serwować będzie ekipa SHWRM.PL. Marsz między stoiskami urozmaici loteria, w której do wygrania będą  nagrody od projektantów, vouchery za zakupy w SHWRM.PL i inne niespodzianki. Wstęp BEZPŁATNY

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze