1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. L’été Papillon-kolekcja makijażu Chanel na lato 2013

L’été Papillon-kolekcja makijażu Chanel na lato 2013

fot. materiały prasowe
fot. materiały prasowe
Zobacz galerię 4 Zdjęcia
Intensywne kolory zainspirowane barwnymi skrzydłami motyli. Nieskończenie wiele możliwości makijażu oczu. Iskrzące się w kąciku oka cienie do powiek podkreślają magię spojrzenia. Taka właśnie jest letnia kolekcja makijażu Chanel!

Kolekcja kosmetyków do makijażu w edycji limitowanej L’été Papillon de Chanel - jak zachwycające pięknem barw motyle widziane jednego dnia, zastępowane przez jeszcze piękniejsze dnia następnego. Studio Kreacji Makijażu marki CHANEL sięga po żywiołowe barwy natury, tworząc poetycki makijaż, łączący energię, figlarność i uczucie beztroski.

Paleta kolorów letniej kolekcji makijażu to zestaw olśniewających barw: złocisty żółty, elektryczny niebieski, morska zieleń, intensywny odcień koralu mienią się w świetle na podobieństwo skrzydeł motyli.

Do makijażu oka Studio Kreacji Makijażu marki CHANEL tworzy nowy, praktyczny i ludyczny kosmetyk w sztyfcie, pełniący funkcję cieni do powiek i kredki. Na powiekach złociste i platynowe tony rozświetlają spojrzenie. Żywiołowe, pełne wyrazistości barwy są podkreślone letnim odcieniem turkusu. Kolor przenosi się na rzęsy, ożywione radosnymi kolorami maskary, króluje również na paznokciach olśniewającymi barwami wzbogaconymi o mieniące się w świetle metaliczne efekty. Usta, ubrane w naturalne odcienie brzoskwini i maliny, podkreślają blask twarzy.

Kolekcja L’été Papillon de Chanel jest więc absolutnie zachwycająca. Makijaż ten jest eteryczny i wyrazisty zarazem. Otula twarz niczym orzeźwiająca letnia bryza!

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze