1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Stylizacje w stylu gwiazd idealne na walentynki

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Walentynki to najbardziej zmysłowy, uwodzicielki i elegancki dzień w modowym kalendarzu. To także niezwykle wyjątkowy czas, bo to właśnie wtedy ze szczególną starannością wyrażamy swoje emocje, ale również wybieramy odpowiednią stylizację.

Walentynki to najbardziej zmysłowy, uwodzicielki i elegancki dzień w modowym kalendarzu. To także niezwykle wyjątkowy czas, bo to właśnie wtedy ze szczególną starannością wyrażamy swoje emocje, ale również wybieramy odpowiednią stylizację. 

Niezależnie od tego, jak planujesz spędzić ten wieczór musisz wyglądać wyjątkowo, dlatego zainspiruj się stylizacjami gwiazd.

W Walentynki stawiamy na stylizację w kolorze ognistej czerwieni. Idealnym wyborem będzie również koronkowy top i czarna ołówkowa spódnica, czyli niewymuszona i subtelna elegancja. Jeśli jednak nie należysz do grona romantyczek i uwodzicielek walentynkowa stylizacja nie musi oznaczać czerwieni, miłośniczki niebanalnych rozwiązań powinny postawić na kobiecą koszulę i plisowaną spódnicę.

Nie zapomnij o dodatkach, w walentynki stawiamy na czerwone lub czarne szpilki i modną biżuterię, która podkreśli nasze piękno. A pewności siebie doda Ci gustowna bielizna.

Ten wieczór zdecydowanie będzie należał do Ciebie!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze