1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Święta tuż tuż... Wybierz prezent z przesłaniem

Święta tuż tuż... Wybierz prezent z przesłaniem

Zobacz galerię 12 Zdjęć
Święta to niesamowity czas, który spędzamy w gronie najbliższych nam ludzi. Tych, których kochamy, cenimy, o których się troszczymy. Według naszej tradycji dzielimy się wtedy prezentami.

Jeśli szukasz prezentu, który będzie osobistym gestem, wyrazem uznania, podziękowania dla bliskiej Ci osoby lub siebie samego ;) zapoznaj się z bogatą ofertą zegarków oferowanych przez Torii. Każdy z nich, poza tym, że jest pięknym czasomierzem, niesie ze sobą moc przesłania.

„W dawnej Japonii uważano, że w każdym przedmiocie może zamieszkiwać bóstwo, dlatego każdy przedmiot wart jest naszej uwagi i przywiązania" Hagiwara.

Koncepcja Torii skupia się na japońskiej filozofii WA, czyli idei harmonii we wszystkich dziedzinach życia. Przez wieki WA symbolizowało równowagę, do której powinien dążyć świat ożywiony i nieożywiony.

Dziś termin ten znajduje odbicie także w designie, przejawia się w projektach marki, wyróżniających się pięknem czystych form, dbałością o szczegóły oraz funkcjonalnością.

Nazwa marki również pochodzi z japońskiej tradycji. Torii to symboliczna brama łącząca świat ludzi ze światem duchów. To mistyczny portal. Zegarek zaś jest amuletem chroniącym właściciela w jego wędrówce.

Zegarki Torii łączą w sobie tradycję i nowoczesność. Wyposażono je w niezawodny japoński mechanizm kwarcowy, szkło pokryte warstwą szafirową,poza tym są wodoszczelne i wykonane z antyalergicznej stali szlachetnej.

Torii to czasomierze dla ludzi ceniących klasyczną elegancję, jednak pragnących się wyróżnić, podkreślić swój wyjątkowy styl.

 

Na Święta marka Torii przygotowała zupełnie nową kolekcję zegarków dla mężczyzn. Masywne, solidne, z matowym wykończeniem, męskie w każdym calu. Cała linia reprezentuje sobą to, co w Torii najważniejsze, oddaje istotę marki, czyli: - ascetyczny styl, - kunszt wykonania, - doskonałe rzemiosło, to ukłon w stronę sztuki precyzji, - praktyczne rozwiązania, m.in. pokryte masą illuminacyjną wskazówki, niezawodna, japońska technologia, wodoszczelność na poziomie 10 ATM, - oraz przesłanie, energię płynącą z mocy żywiołów.

 

Jeśli szukasz czegoś więcej niż prezent... 

Każda z kolekcji obdarzona jest nazwą, która reprezentuje moc żywiołu, bądź siłę natury:

DAICHI obdarza siłą i spokojem. Reprezentuje stabilność ZIEMI. KASAI niesie ze sobą energię, inspiruje do działania. OGIEŃ to ekspresja radości. TENGOKU to NIEBO, symbolizuje niezależność, wzmaga koncentrację i abstrakcyjne myślenie. KESSHO niesie ze sobą czystość KRYSZTAŁU, wnosi spokój, jasność myśli. NIJI łączy w sobie moc wszystkich kolorów TĘCZY, równoważy energię w ciele, przynosi spokój. KIRI oznacza czar tajemnicy, MGŁA skłania do szukania rozwiązań, niestandardowego myślenia, nieszablonowego działania. HIKARI to SŁOŃCE, obdarowanemu zapewni moc, oraz wsparcie, by wkroczyć na nową drogę.

Torii to marka dla tych, którzy wierzą w siłę intuicji, dla marzycieli, których fascynuje świat magii. Sprawdzi się również w przypadku osób, które twardo stoją na ziemi, ci docenią kunszt wykonania, oraz klasyczną elegancję zegarków Torii.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze