1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Macadamia dla pięknych włosów

Od wieków, alchemicy i ludzie nauki na całym świecie szukali naturalnych bogactw natury, aby uzyskać medyczną moc.

Dzięki olejkom z orzechów Macadamia znalezionym w południowej części Pacyfiku i wyjątkowo rzadkim nasionom argan z Maroka, natura zaopatruje nas w najbardziej dobroczynne składniki, które pomagają w uzyskaniu zdrowia skóry i włosów. Produkty Macadamia Natural Oil łączą olejki tych wysoce odżywczych orzechów z specjalną mieszanką naturalnych i odżywczych botanicznych składników, aby uzyskać głębokie odżywianie i nawilżanie. Produkty Macadamia Natural Oil ™ to połączenie lekkości i właściwości odżywczych pochodzących z orzechów macadamia i olejku z nasion arganu, które zostały stworzone dla ożywienia nawet najbardziej problematycznych włosów i odżywienia ich od nasady aż po końce, zapewniając zdrowy i piękny wygląd. Wyjątkowa kompozycja olejku Macadamia daje niesamowite podobieństwo i zgodność do naturalnych olejków wydzielanych przez ciało. Pozwala to na niewiarygodne wchłanianie i szybką penetrację zarówno włosów jak i skóry głowy.

Filozofia Macadamia Natural Oil

Myślą przewodnią amerykańskich twórców produktów Macadamia Natural Oil było uwolnienie osób od problemów, które mogą przysparzać im włosy, czy to zniszczone, suche, puszące się, bez życia, czy również te trudne do ułożenia. Tym samym misją jest sprawienie, aby kobiety wreszcie mogły się cieszyć ze zdrowszych, łatwiejszych do ułożenia włosów i satysfakcji z prostszej i szybszej codziennej ich pielęgnacji. Słysząc inspirujące uwagi o tym, jak produkty z oleju macadamii w znaczny sposób udoskonaliły jakość życia wielu osób, producenci są przekonani, że to, co oferują, to nie tylko kolejna linia produktów do włosów a styl życia.

Historia Macadamia Natural Oil

Przez tysiąclecia australijscy Aborygeni spożywali orzechy macadamia ze względu na ich wysoką wartość odżywczą i korzyści zdrowotne. Dziś olejek macadamia jest powszechnie ceniony za jego niezwykłe korzyści dla włosów, skóry i ogólnego zdrowia poprzez wpływanie na lśniące włosy i promienną cerę. Argan Seed Oil, znany Marokańczykom jako złoty płyn, wykorzystywany był przez niezliczone pokolenia z uwagi na jego dobroczynne skutki dla skóry, włosów, paznokci i działanie terapeutyczne.

Ten rzadki i trudny do uzyskania olejek przywraca połysk i miękkość włosom suchym, łamliwym oraz odżywia włosy zniszczone nadmierną stylizacją. Razem Macadamia Oil i Argan Oil uzupełniają naturalne emolity wraz z wysoką zawartością nienasyconych kwasów tłuszczowych, które znajdują się w obu tych wyjątkowych olejkach. Połączone korzyści pomagają odżywić i chronić włosy przed szkodliwymi promieniami UV, podczas gdy zniszczone włosy nabierają elastyczności, wytrzymałości i połysku.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze