1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Sztuczka na zmęczone oczy

Sztuczka na zmęczone oczy

123RF.com
Jesteś zmęczona po całym dniu pracy? Twoje oczy szczypią i są zaczerwienione po 8 godzinach przebywania w klimatyzowanym biurze? Chcesz wieczorem wyglądać ładnie, kobieca sztuczka na błysk w oku to kwas hialuronowy w kroplach do oczu. To działa!

Nasze oczy przez cały dzień pracują razem z nami, cierpią z powodu wielu godzin spędzonych przed monitorem komputera, nie lubią przegrzanych i suchych pomieszczeń. Często czujemy się tak, jakby ktoś sypał w nie piasek. Pieczenie, łzawienie, zaczerwienienie – to objawy zespołu suchego oka, który jest udziałem wielu z nas.

Nasze oczy domagają się nawilżenia, nie zapominajmy o tym. Aby zachować piękny, zdrowy wygląd oczu nie wystarczy tylko dobry tusz czy cień do  powiek. Na problem tzw. „suchych oczu” najlepsze są „sztuczne łzy”, krople do oczu, które nawilżają i odżywiają gałkę oczną. Dadzą one ukojenie, nawilżą i odświeżą Twoje oczy. Używając kropli do oczu na bazie kwasu hialuronowego i bez konserwantów sprawisz, że Twoje spojrzenie będzie naturalnie piękne przez cały dzień. Nie zapomnij nosić ich zawsze przy sobie, jak puder czy szminkę.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze