1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Sztuczka na zmęczone oczy

Sztuczka na zmęczone oczy

123RF.com
123RF.com
Jesteś zmęczona po całym dniu pracy? Twoje oczy szczypią i są zaczerwienione po 8 godzinach przebywania w klimatyzowanym biurze? Chcesz wieczorem wyglądać ładnie, kobieca sztuczka na błysk w oku to kwas hialuronowy w kroplach do oczu. To działa!

Nasze oczy przez cały dzień pracują razem z nami, cierpią z powodu wielu godzin spędzonych przed monitorem komputera, nie lubią przegrzanych i suchych pomieszczeń. Często czujemy się tak, jakby ktoś sypał w nie piasek. Pieczenie, łzawienie, zaczerwienienie – to objawy zespołu suchego oka, który jest udziałem wielu z nas.

Nasze oczy domagają się nawilżenia, nie zapominajmy o tym. Aby zachować piękny, zdrowy wygląd oczu nie wystarczy tylko dobry tusz czy cień do  powiek. Na problem tzw. „suchych oczu” najlepsze są „sztuczne łzy”, krople do oczu, które nawilżają i odżywiają gałkę oczną. Dadzą one ukojenie, nawilżą i odświeżą Twoje oczy. Używając kropli do oczu na bazie kwasu hialuronowego i bez konserwantów sprawisz, że Twoje spojrzenie będzie naturalnie piękne przez cały dzień. Nie zapomnij nosić ich zawsze przy sobie, jak puder czy szminkę.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze