1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. Czerwony dywan w H&M

Czerwony dywan w H&M

H&M, materiały prasowe
Nowa ekskluzywna kolekcja H&M to propozycja dla miłośników mody.

Zresztą kolejna po niezwykle udanej Marni dla H&M (w mojej szafie zagościły apaszki i kostium/body ).

W ramach kolekcji Conscious marka stworzyła ekskluzywną linię strojów nadających się do zaprezentowania na czerwonym dywanie lub w trakcie innego wielkiego wyjścia. Co ważne, jest ona wykonana z materiałów bardziej przyjaznych środowisku, takich jak ekologiczna bawełna, ekologiczne konopie oraz poliester z recyklingu. Kolekcja pokazuje, jak różnorodne mogą być dziś kreacje wykonane z materiałów powstających w sposób bardziej zrównoważony. Kolekcja Exclusive Conscious będzie dostępna od 12 kwietnia 2012 w około 100 sklepach na całym świecie oraz w sprzedaży online.

Jaka jest idealna suknie na czerwony dywan lub inne wielkie wydarzenie?

Oczywiście  długa. Najlepiej też  kwiatowa. Ta z ekskluzywnej kolekcji pochodzi z limitowanej edycji obejmującej 1000 sztuk, z których każda otrzymała indywidualny numer. Góra sukni jest w kolorze kremowobiałym, została wykonana z ekologicznej bawełny oraz jedwabnego materiału bouclé, a spektakularny dół z falban jest zrobiony z obficie marszczonej i plisowanej organzy.

Jeśli nie maxi, to mini

To plisowana sukienka w kolorze fluo z głębokim wycięciem na plecach, wykonana z mieszanki bawełny ekologicznej.

Co zachwyca fakt, iż kolekcja jest pełna koloru: zieleń, pomarańcz, róż, słoneczny żółty. Jak widać, na wielkie wyjście nadaje się nie tylko mała czarna.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze