1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda
  4. >
  5. LetThemKnow - strefa wiedzy o modzie

LetThemKnow - strefa wiedzy o modzie

Szósta edycja FashionPhilosophyFashionWeek Poland to także możliwość zdobycia wiedzy w ramach szkoleń LetThemKnow kierowanych przede wszystkim do projektantów, producentów, specjalistów ds. marketingu, PR managerów, a także wszystkich osób chcących poszerzyć swoją wiedzę o branży odzieżowej.

W odpowiedzi na potrzeby polskiego rynku mody w środę 18 kwietnia organizowane są specjalistyczne szkolenia prowadzone przez doświadczonych w biznesie modowym trenerów, na których zostaną poruszone zagadnienia niezbędne dla prowadzenia firmy w nowoczesny i skuteczny sposób.

Tematy zamkniętych szkoleń to:

Dobre praktyki i prognozy dla branży modowej w e-commerce //Rahim Blak

Przewiduje się, że w ciągu najbliższych trzech lat 15% wszystkich operacji konsumenckich będzie się odbywać poprzez Facebook. Jak zatem wykorzystać potencjał społeczności, aby przełożyć go na zysk? Wykład RahimaBlaka na temat wszystkich narzędzi e-commerce: konwersji, rekomendacji, monetaryzacji oraz sztuki perswazji wyjaśni tajniki najnowszej metody marketingu społecznościowego.

Zrozumienie konsumenta a budowanie marki w obecnej sytuacji rynkowej w Polsce i za granicą // Marlena Woolford

Skuteczne budowanie oraz komunikacja marki nie są możliwe bez dobrego zrozumienia konsumentów. Szkolenie pozwala na ulepszenie metod poznawania konsumentów, zdobycie wiedzy jak kryzys zmienił zachowania konsumenckie oraz jak się do tego dostosować. To wprowadzenie pozwala na omówienie istotnych kwestii związanych z budowaniem marki i rebrandingiem - tematyki przydatnej zarówno dla tych, którzy działają na rynku polskim jak i dla tych, którzy są obecni lub pragną wyjść na rynki zagraniczne.

Prezentacja Trendów NellyRodi na Wiosnę/Lato 2013// Justyna Kasprzycka

Justyna Kasprzycka z Fashion&Co. (reprezentująca NellyRodi w Polsce) prezentuje koncepcję NellyRodi pokazującą jak współczesna sztuka orientu, eksperymenty z ekologią, pustynna urbanistyka czy retro jet set wpłyną na nasz wygląd w sezonie letnim 2013. Po prezentacji uczestnicy LetThemKnow będą mieli możliwość zadawania pytań i indywidualnych konsultacji.

Całodniowy cykl szkoleń Let Them Know odbędzie się w wyjątkowej atmosferze wnętrz łódzkiego hotelu andel’s. Zapraszamy Państwa poszerzenia wiedzy i  spotkania w profesjonalnym środowisku twórców branży modowej.

Chętnych do uczestniczenia w szkoleniach prosimy o kontakt: Maria Ostrowska - koordynatorszkoleń ltk@fashionweek.pl

Partnerem medialnym wydarzenia jest Zwierciadlo.pl

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze