1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Victoria’s Secret ma pierwszego w historii męskiego ambasadora

Darren Barnet w nowej kampanii Victoria’s Secret PINK (Fot. materiały prasowe)
Znany z netflixowego serialu „Jeszcze nigdy…” Darren Barnet został pierwszym w historii męskim ambasadorem marki bieliźnianej Victoria’s Secret. Aktor promować będzie kolekcję ubrań bez rozróżnienia na płeć.

Marka Victoria’s Secret przez lata kojarzyła się ze szczupłymi modelkami, cekinowymi biustonoszami i rozerotyzowanymi pokazami. Po serii skandali modowy gigant postanowił jednak zerwać z dotychczasowym wizerunkiem – teraz stawia na większą inkluzywność, równość oraz produkcję bielizny o szerokiej rozmiarówce i dla różnych kształtów. Dziś ambasadorkami VS są m.in. transpłciowe kobiety Valentina Sampaio i Emira D’spain, chorująca na bielactwo Winnie Harlow, modelka plus size Ali Tate-Cutler oraz modelka z zespołem Downa Sofía Jirau.

Do ambasadorów marki dołączył ostatnio Darren Barnet, 30-letni aktor, którego twarz promować będzie nową serię uniseksowych ubrań Victoria’s Secret PINK z kolekcji gender free, czyli bez rozróżnienia na płeć.

Barnet został pierwszym w historii męskim ambasadorem marki. O nawiązaniu współpracy z Victoria's Secret aktor poinformował na swoim Instagramie: „Jestem niezmiernie podekscytowany tym, że mogę podzielić się z wami nowymi pomysłami na stylówki, ale jestem jeszcze bardziej wdzięczny za to, że jestem częścią tej zmiany na lepsze. Życzyłbym sobie, żeby skupiano się na zdrowiu psychicznym bardziej niż w czasach, kiedy to ja byłem nastolatkiem i mam nadzieję, że uda nam się dotrzeć do tych młodych ludzi, którzy chcą być wysłuchani i potrzebują wsparcia”.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze