1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

Sephora Wonderland – wydarzenie dla entuzjastów piękna

Na Sephora Wonderland będzie można spotkać m.in. Annę Galińską (@galianomakeup). (Fot. materiały prasowe)
Na Sephora Wonderland będzie można spotkać m.in. Annę Galińską (@galianomakeup). (Fot. materiały prasowe)
Jeśli kochasz kosmetyki, lubisz eksperymentować z makijażem, nie możesz żyć bez pielęgnacji skóry, uwielbiasz odkrywać nowości zapachowe, a do tego chcesz spotkać się z najciekawszymi zagranicznymi i polskimi guru piękna – po prostu nie może zabraknąć cię na Sephora Woderland.

Sephora Wonderland to przede wszystkim świat pełen niezwykłych stref i atrakcji wykreowanych przez Sephora i jej partnerów m.in.: Fenty Beauty by Rihanna, Fresh, Armani, Helena Rubinstein, Estee Lauder czy Drunk Elephant. To blisko 50 stref najgorętszych światowych marek, a do tego możliwości testowania nowości kosmetycznych, odkrywania trendów w pielęgnacji, zapachach i makijażu, jak i zdobycia porcji wiedzy w czasie warsztatów z ekspertami marek.

Podczas 3 dni Sephora Wonderland będzie można spotkać się z topowymi ekspertami świata piękna i uczestniczyć w ich Masterclass. Sephora zapowiada m.in. udział prawdziwie wyjątkowych makijażystek: Mimi Choi (@mimles), Dolly Okoriko (@dolli.glam), Patrycji Dobrzenieckiej (@patrycjadobrzenieckamakeup), a także polskich gwiazd Instagrama w świecie beauty: Klaudii Owczarek (@klaudia.owczarek), Klaudii Jóźwiak (@klaudia_jozwiak_makeup), Anny Galińskiej(@galianomakeup), znanej m.in. z TVN Style, oraz dr Alicji Śliwowskiej (@dr_scura) – jednej z najbardziej cenionych ekspertów pielęgnacji w Polsce.

Wydarzenie potrwa 3 dni – od 24 do 26 czerwca – na terenie Arkad Kubickiego w Zamku Królewskim w Warszawie.

Bilety można zakupić na ebilety.pl w trzech wariantach. Więcej informacji na: www.sephorawonderland.pl

(Fot. materiały prasowe)

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze