1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Moda i uroda

ACLARI Diamonds – marka, która dokona rewolucji na polskim rynku biżuterii?

O sztuce projektowania i sztuce prowadzenia biznesu rozmawiamy z ekspertami z ACLARI Diamonds. (Fot. materiały partnera)
Debiutują kameralnie, z jedną pracownią. Niedługo potem powstaje autorski brand, a premierę ma pierwsza kolekcja zaręczynowa. ACLARI Diamonds to dziś perełka na polskim rynku jubilerskim. W roku 2017 marka staje się Odkryciem Roku w prestiżowym konkursie Laur Konsumenta. Z roku na rok rośnie w siłę, a w diamentowym portfolio pojawiają się kolejne fantastyczne projekty. Czym jeszcze nas zaskoczy? O sztuce projektowania i sztuce prowadzenia biznesu rozmawiamy z ekspertami z ACLARI Diamonds!

Spécialité de la maison

Są tacy, którzy długo szukają swojej rynkowej niszy, i tacy, którzy znajdują ją momentalnie. Polska marka jubilerska ACLARI Diamonds od samego początku aż do dziś tworzy wyłącznie złotą biżuterię z brylantami. Jak sami podkreślają, diamenty to nie dodatek do oferty, lecz spécialité de la maison – serce i fundament tego, co robią. Pierścionki zaręczynowe, a także diamentowe kolczyki i zawieszki, które wychodzą spod ręki projektantów, to dopieszczone w każdym detalu małe dzieła sztuki. W kolekcjach ponadczasowe wzornictwo przeplata się z wyszukaną formą.

– Chcemy docierać do klientek o różnych gustach – zaznaczają jubilerzy z ACLARI Diamonds. – Projektujemy dla tych, które doceniają wartość rękodzieła i właśnie takiej biżuterii szukają. Niepowtarzalnej, ręcznie wykonanej, szlachetnej, ale też etycznej – dodają. – Pracujemy tylko na naturalnych diamentach pochodzących wyłącznie ze sprawdzonych źródeł, z krajów nieobjętych konfliktami. Całość kolekcji tworzymy ręcznie w Polsce, na podstawie naszych autorskich projektów.

(Fot. materiały partnera)

Pole do diamentowego popisu

Premierowa kolekcja zaręczynowa marki momentalnie trafia do serc kobiet. Dziś – niespełna 11 lat od debiutu – marka aspiruje do pozycji lidera w swoim segmencie rynku. Autorskie kolekcje przyciągają z jednej strony ogromnym wyborem pierścionków zaręczynowych z diamentami, z drugiej – najlepszym na polskim rynku stosunkiem jakości do ceny. Jak to możliwe? Eksperci z ACLARI Diamonds uchylają rąbka tajemnicy!

– Jedną z naszych przewag konkurencyjnych jest zintegrowany pionowo model biznesowy – mówią. – Biżuterię tworzymy od początku do końca bez pośredników. Mamy własny zespół doświadczonych gemmologów, którzy selekcjonują diamenty i wybierają te najpiękniejsze. Następnie powstają projekty, prototypy, a w końcu gotowe kolekcje zaręczynowe. W ten sposób możemy zagwarantować jakość oraz konkurencyjne ceny. Chcemy docierać z naszą biżuterią do wszystkich świadomych klientów, niezależnie od wielkości portfela.

(Fot. materiały partnera)

Fokus na klienta

Liczba zadowolonych klientów tej marki jubilerskiej mówi sama za siebie. ACLARI Diamonds prowadzi sprzedaż w wygodnym modelu omnichannel. Pierścionki zaręczynowe dostępne są online, a w największych miastach Polski także stacjonarnie. Autorskie salony można znaleźć m.in. w warszawskiej Hali Koszyki, poznańskim Starym Browarze oraz gdyńskim Klifie. I tutaj kolejna niespodzianka – niezależnie od formy zakupu wszyscy klienci mają takie same przywileje. To wciąż rzadko spotykane podejście...

– Faktycznie jesteśmy pod tym względem jednymi z pionierów na polskim rynku. Nie wyobrażamy sobie innego podejścia. Naszym głównym celem jest pełen komfort oraz satysfakcja klientów. Chcemy, aby każdy mógł wygodnie dopasować formę zakupów do własnych preferencji i możliwości – podkreśla Edyta, ekspert z ACLARI Diamonds. – Właśnie dlatego wszyscy kupujący mogą skorzystać z usługi bezterminowej korekty rozmiaru, mają 100 dni na zwrot biżuterii, a także dostęp do nowoczesnych prezentacji produktu. Przy ofercie indywidualnej umożliwiamy wybór konkretnego diamentu, który mamy zakuć w pierścionku zaręczynowym. Oczywiście zawsze oferujemy profesjonalne wsparcie i pomoc w wyborze biżuterii.

(Fot. materiały partnera)

Pierścionek zaręczynowy – prezent z pięknym przesłaniem

Bywa klasyczna, nowoczesna, minimalistyczna, autorska, fashion… Biżuteria jest określana mnóstwem przymiotników. A ta zaręczynowa? To przede wszystkim emocje – wyjątkowe przesłanie, zaproszenie do wspólnej podróży przez życie. Najpiękniejsze zaręczynowe pierścionki z brylantami, a także diamentowe kolczyki oraz zawieszki znajdziesz w ACLARI Diamonds. Odwiedź jeden z salonów stacjonarnych lub zobacz kolekcję online!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze