fbpx

Kultowa pomadka Rouge Dior w nowej odsłonie

Kultowa pomadka Rouge Dior w nowej odsłonie
fot. materiały prasowe

Nowa pomadka Rouge Dior jest kreacją samą w sobie, zmienia wszystko, podkreśla cały strój, nadaje elegancji, sprawia, że styl nabiera życia.
Pomadka Rouge Dior jest teraz dostępna w 32 idealnie zrównoważonych odcieniach. Te świetliste kolory to efekt pracy oraz kunsztu niezrównanego Tyen’a. Poczynając od idealnej ilości pigmentów, kończąc na doskonałej intensywności koloru. Każdy odcień jest uniwersalny i idealnie pasuje do każdego rodzaju karnacji. Nie ma tutaj miejsca na pomyłki. Podzielone na cztery kolorystyczne rodziny (czerwienie, róże, beże oraz korale), te oryginalne odcienie to bez wyjątku ideał absolutnej elegancji.

Nawiązując do świata Couture, nazwa każdego nowego koloru odnosi się do świata mody Dior. Zaczynając od prawdziwie gwiazdorskich odcieni, które stoją na czele każdej z 4 palet kolorystycznych w ramach kolekcji.

999

999 to hołd złożony pierwszej pomadce marki Christian Dior, 9, która później ujrzała światło dzienne jako 99, a następnie, dokładnie 10 lat temu, poznaliśmy ją jako 999. „Uwielbiam czerwień, to kolor życia” – tak Christian Dior mówił o barwie, którą uważał za swój amulet przynoszący szczęście i którą polecał wszystkim kobietom, nawet w postaci małego elementu rozświetlającego i podkreślającego ich cerę oraz styl. Nieustannie od nowa interpretowany przez Dior Haute Couture, ten ponadczasowy, mityczny karmin jest dziś w piękny sposób uczczony w postaci Rouge Dior.

Grège 1947

Grège 1947 to subtelne połączenie szarości i beżu, które stanowi nieodłączną część historii Domu Mody Dior, poczynając od garsonek typu Bar suit z pierwszej kolekcji, a kończąc na promowanych podczas najnowszych pokazów mody, lookach w stylu nude.

Darling

Darling, mieniący się, żywy róż, to przypomnienie „Chèries” Christiana Diora, czyli jego kolorowych, natchnionych i jednocześnie inspirujących muz.

Trafalgar

I wreszcie Trafalgar, czyli koral, którego nazwa wywodzi się od ekstrawaganckich sukien, które Projektant proponował, jako błysk koloru wstrząsający pokazem mody, na którym prezentowano ponad 140 projektów.