fbpx

Łukasz Jemioł „Tajemniczy Ogród” kolekcja jesiań-zima 2013/2014

Łukasz Jemioł Tajemniczy Ogród kolekcja jesiań-zima 2013/2014
fot. materiały prasowe

Wczorajszy pokaz najnowszej kolekcji Łukasza Jemioła i tym razem nie zawiódł oczekiwań jego wielbicielek. Moda dla kobiet na jesień i zimę 2013/2014 według niego jest pełna nonszalancji i wysublimowanego smaku.
Charakter widowiska, które odbyło się w Łazienkach Królewskich, utrzymany był w klimacie tajemniczego ogrodu. W tak magicznym miejscu doskonale odnalazła się Cisowianka Perlage, która po raz kolejny wsparła pokaz projektanta i towarzyszyła mu podczas powstawania kolekcji.

Kolekcja była kontynuacją ulubionych klimatów Jemioła, do których zdążył już przyzwyczaić bacznych obserwatorów polskiej mody i który pokochały jego klientki. Projektant często podkreśla, że lubi kobiety nonszalanckie i dobrze ubrane, lecz nie przebrane. Dla takich właśnie kobiet skierował swoją kolekcję. Pokaz miał dwie odsłony – bardziej energetyczną z przewagą koloru limonkowego, oraz rockową, gdzie królowały skóry i futra. Romantyczny klimat został przełamany mocnym, wyrazistym pazurem. Jemioł zaprezentował linię Premium, dla kobiet, które lubią być zauważane i kochają luksus. Dlatego nie zabrakło detali w stylu glamour – turkusowe plecionki, swetry ze złotych tkanin, połączenie złotego połysku i granatu. Poza kożuchami, skórami i garniturami, na wybiegu pojawiło się też sporo efektownych sukni wieczorowych.