fbpx

Pola La: letnia odsłona kultowych torebek

Pola La: letnia odsłona kultowych torebek
fot. materiały prasowe

Pola la to już kultowa polska marka.Torby szyte pod szyldem marki zachwycają nowoczesną formą, bogactwem kolorów i jakością, która sprawia, że są one ponadczasowe.
Pola La to marka, której dopracowany styl od lat jest już wyróżnikiem na coraz odważniejszej polskiej scenie mody. Marka charakteryzuje się nowoczesnością, bogactwem kolorów, dopracowanych detali oraz najwyższej jakości materiałów, z których są wykonane jej akcesoria.

Tego lata Pola La także zachwyca nowa, niezwykle barwna i designerską kolekcją. Projektantka marki, Marianna Tomaszko, tym razem zaprasza nas do niezwykle modnego, miejskiego safari. Kolorowe, skórzane torebki intrygują niezwykłą, inspirowaną wężową skórą, fakturą. W najnowszej kolekcji Tomaszko proponuje 2 formaty: małą, zgrabną, lecz niezwykle pakowną kopertówkę oraz dużą, niezbędną w kobiecej garderobie shopper bag.

Obydwie propozycje spodobają się paniom, które kierują się reżimem torebkowym: za sprawą licznych kieszonek i podziałów, torba pozwoli utrzymać porządek, nawet w czeluściach kobiecej torebki!