1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Psychologia

Kobieta Lew – pani spod znaku lwa. Jak ją zdobyć?

123rf.com
20 marca zaczyna się nowy rok astrologiczny i nadchodzi wiosna. Energia odnowy wkracza wraz z odważnym Baranem. W ognistym trygonie towarzyszy jej Lew i Strzelec. Wiosną warto skorzystać z siły tego żywiołu. Tak jak robi to kobieta Lew – znak zodiaku nie pozostaje tutaj bez znaczenia.

Jest niczym centrum układu słonecznego. Kobieta spod znaku Lwa najchętniej spędziłaby życie na królewskim tronie, wydymając uszminkowane usteczka. Jak tlenu potrzebuje niepodzielnej uwagi, niemego podziwu, wylewnego uwielbienia. W percepcji tej femme fatale ludzie istnieją po to, by ją oklaskiwać. Jak zdobyć kobietę Lwa? Wymaga absolutnego szacunku, uległości i uniżoności dla swej siły i władzy. Jej znak włada samym Słońcem. Zignoruj ją, skrytykuj a zostaniesz wgnieciony w podłoże obcesem krwistoczerwonej szpilki. Pani Lew potrafi być gwałtowna i nieprzebierająca w środkach. Gdy złożysz jej należny hołd, pokaże swoją słoneczną stronę: hojność, królewski gest, głęboką namiętność, oddanie. W towarzystwie dziewczyny Lwa świat wydać się może obsypany złotem, intensywny, wesoły. Lwica ma bowiem poczucie humoru, niepodzielnie bryluje w towarzystwie. Cechuje ją niebywała duma, dostojność, witalność, radość życia. Zawsze jednak można wyczuć w niej pogardę dla pospólstwa i niczym niezmącone poczucie wyższości. Jest arogancka.

Kobieta Lew to wymagająca gwiazda, rozkapryszona aktorka, którą rozpoznasz po dramatycznych gestach i teatralnych pozach. Ma ciągoty do luksusu, ale i tandetnych błyskotek Charakteryzuje ją bezwstydność, nie jest wysublimowana ani taktowna. Nienasycona w łóżkowych rozkoszach, zniewalająca pewnością siebie, rozczarowująca kompletnym brakiem zainteresowania dla kochanka. Nie sposób odmówić pani Lew jednak, że potrafi wyróżnić się z tłumu i jest niebywale kreatywna. Urodziła się, by tworzyć, zajmować samorealizacją jak na pępek świata przystało. Jeśli jej twórczy potencjał nie jest wyrażany, gaśnie. Kobieta Lew pragnie wyrażać swoją osobowość na wszelki możliwy sposób. Jest magnetyczna i na wskroś indywidualistyczna. Emanuje z niej oślepiający blask, którym można się mocno sparzyć. Jej ego osiągnęło najwyższy stopień rozżarzenia. Poza sobą tak naprawdę kobieta spod znaku Lwa świata nie widzi, chyba że świat ją wielbi i da się wykorzystać do realizacji osobistych celów. Jak na ognistą femme fatale przystało, lubi zdobywać. Czyni to z gracją i zdecydowanie. Potencjalna ofiara interesuje kobietę Lew, dopóki jest daleko i się rusza. W jej ostrych pazurach znacznie traci na atrakcyjności. Znudzona kocica, dziewczyna Lew, porzuca zdobyte zwłoki bez cienia żalu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze