1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Bo ze starszym facetem jest PRZYJEMNIEJ!

Bo ze starszym facetem jest PRZYJEMNIEJ!

123rf.com
123rf.com
Jest inteligentny, przystojny, szarmancki, dowcipny i … nie możesz mu się oprzeć. Lista zalet Twojego ukochanego nie ma końca. Jest tylko jedna, jedyna, „maleńka” wada – dzieli was ogromna przepaść wiekowa. Co nas tak naprawdę ciągnie w ramiona starszych mężczyzn? Czy związek z doświadczonym facetem będzie trwalszy?

Tyle się zmienia, a związki, w których jeden z partnerów jest o wiele starszy od drugiego, nadal budzą kontrowersje. Nawet jeśli nikt nie komentuje wprost, to i tak spojrzenia mówią same za siebie. Istnieje teoria, że kobiety wiążą się ze starszym facetem tylko dla pieniędzy. Fakt, niektóre dziewczyny stara się po prostu „upolować” dobrą partię.

A inne racjonalnie tłumaczą swoje bliską relację ze starszym mężczyzną:

Bo jest dojrzały  -  Kobiety doskonale czują się w towarzystwie mężczyzny, który ma doświadczenie, jest pewny siebie i wie, czego chce. Także jeśli chodzi o sprawy intymne. Starsi mężczyźni mają mniejsze opory, potrafią szczerze rozmawiać o seksie. Poza tym chętniej spełniają marzenia erotyczne partnerek, nie skupiając się wyłącznie na sobie.

Bo się dobrze bawimy razem  -  Dojrzali mężczyźni potrafią się bawić. Wiedzą, jak się zachować i w eleganckiej restauracji, i w pubie. Nie są nachalni, grubiańscy, potrafią flirtować. Kobieta czuję się adorowana i dostaje to, czego pragnie. Facet zresztą też. I wszyscy są zadowoleni.

Bo czuję się z nim bezpiecznie - Kobieta potrzebuje czasem silnego ramienia. I nie chodzi tylko o sferę finansową, ale  o wsparcie psychiczne, które daje partner. Każda chce usłyszeć mniej więcej to, że jest najwspanialsza i na pewno da sobie radę. Bo to prawda, tylko niekiedy ulatuje w codziennym zaganianiu.

Można by jeszcze długo wymieniać powody, dla których warto wiązać się ze starszym facetem. Tyle samo czasu prawdopodobnie dałoby się  mówić o minusach bycia w takim związku.

Ale po co? KAŻDA relacja niesie ryzyko – miłość może się skończyć, niezależnie od wieku partnerów!

Share on Facebook Send on Messenger Share by email
Autopromocja
Autopromocja

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze