1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Co o nim mówi jego seksualny styl? (cz. 2)

Co o nim mówi jego seksualny styl? (cz. 2)

123rf
Seks jest jak papierek lakmusowy naszej psychiki. Przyjrzyj się mężczyźnie w łóżku, a będziesz wiedziała, jakim jest i o jakiej kobiecie fantazjuje.

Wielbiciel eksperymentów

Lubi nowości, eksperymenty, w sypialni często zmienia pozycje, atmosferę, zaskakuje cię. Nie lęka się seksualnych gadżetów, a najbardziej zadowolony jest, gdy go czymś zaskoczysz, ceni kobiecą inicjatywę w łóżku.

Najprawdopodobniej masz do czynienia z typem chłopięcym, który lubi gry, zabawy i zabawki. To może być urocze, możesz świetnie się z nim bawić. Dobrze jednak, żebyś się liczyła z tym, że nie jest to mężczyzna najstabilniejszy na świecie. Nuda, a w jego mniemaniu jest to coś, co powtarza się więcej niż raz, zaprowadzi go do innej partnerki. Chyba, że masz więcej pomysłów niż on.

Dzikus

Namiętnie, nieco perwersyjnie, mocno – taki jest jego seksualny styl? Ten mężczyzna śmiało wystawi na próbę twoje seksualne granice i zbada, czy masz poczucie wstydu.

Jesteś gotowa na taką próbę? Jeśli tak, dobrze żebyś wiedziała, że skrycie marzy o tym, żebyś go dominowała, ale nie tak od razu. Najpierw to on pokaże, co umie i lubi. To męski typ, który pragnie kobiecej uległości i jednocześnie boi się jej. Wyzwanie dla silnych, zintegrowanych kobiet. Raczej nie proponuj mu rosołu... w kuchni.

Zwariowany Zwyczajnie, w łóżku, w sypialni to dla niego opcja niedozwolona. W windzie, w kinie, na szafce kuchennej, zawsze niespodziewanie, najczęściej szybko. On chce i ma, bez dyskusji i wstępnej gry.

Nie jest to typ mężczyzny najdojrzalszego na świecie, zwariowany dzieciak raczej, który potrzebuje szybko mieć zdobycz. Możesz się pobawić i tyle. Masz okazję do startu w quizie – w jakim miejscu, które nie jest łóżkiem, jeszcze się nie kochaliśmy?

Gracz

Jest niczym Scarlet O'Hara. Może udawać, że nie jest zainteresowany, będzie czekał na jakiś ruch, znak z twojej strony. Uwiedzie cię, ale nie do końca, żeby odsunąć się i obserwować cię z daleka. Jest dobry w słowach o seksie i gestach, które nie są jednoznaczne.

Twoja cierpliwość jest wystawiona na próbę, bo nie jesteś pewna, o co mu chodzi. Uwaga – gra polega na tym, że gdy po niego sięgniesz, zniknie. Jeśli to on zrobi pierwszy krok, będzie musiał przekroczyć swój próg lęku przed bliskością. Tylko w taki przypadku znajomość ma szansę rozwinąć się, w innym bądź przygotowana na rozczarowanie. Jeśli jednak się zbliży, bądź dla niego delikatna, dawaj przestrzeń do działania, wystraszy się każdą formą nacisku.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze