1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Seks
  4. >
  5. Polki chętnie oglądają erotykę w sieci

Polki chętnie oglądają erotykę w sieci

123rf.com
Dwukrotnie wydłużył się czas jaki panie spędzają na przeglądaniu stron o tematyce erotycznej – wynika z badania Gemiusa.

Dwie godziny – tyle czasu miesięcznie Polki przeznaczają na erotykę w sieci. Taki wynik przyniosły analizy oglądalności 58 najbardziej popularnych polskich stron z erotyką w styczniu 2013 roku. Wraz ze wzrostem liczby ich użytkowników oraz liczby internautów, wzrosła też liczba kobiet korzystających z „różowych” stron. Dane z początku roku pokazują, że już ponad połowa internautek przegląda portale zawierające treści erotyczne.

Badania pokazują, że najwięcej czasu na oglądanie erotyki w internecie przeznaczają osoby z wykształceniem średnim (ponad 4 godziny w miesiącu). Dwie kolejne grupy to osoby z wykształceniem zawodowym (blisko 3 godziny) i wyższym (ponad 3 godziny).

Raport dostarcza także informacji o tym, w jakich regionach Polski erotyka w internecie cieszy się największym zainteresowaniem. Najwięcej użytkowników pochodzi z województw mazowieckiego, śląskiego oraz wielkopolskiego.

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze