1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zdrowie

miCoach.pl wystartował!

Adidas, materiały prasowe
Szukasz sposobu, aby biegać szybciej i bardziej efektywnie?Wejdź na polską stronę miCoach.pl i w łatwy sposób poznawaj wszelkie funkcjonalności osobistego trenera miCoach Pacer.

Na stronie dowiesz się jak działa osobisty trener miCoach Pacer oraz inne urządzenia treningowe z tej serii. Polski przewodnik, w sposób jasny i łatwy, pomoże Ci zrozumieć stronę miCoach.com, służącą do rejestracji biegowego profilu i zaplanowania  treningu. Znajdziesz tam narzędzia, instrukcje oraz filmy video, w których lektor krok po kroku wytłumaczy Ci mechanizmy elektronicznego trenera. Teraz pozostaje Ci już tylko utworzyć swój profil na, wyznaczyć biegowy cel  i monitorować postępy. Czas zacząć trening!

 miCoach Pacer – co mogę dla Ciebie zrobić?

Dla tego słyszalnego w czasie rzeczywistym elektronicznego trenera, nie jest ważne, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, czy ambitnie trenujesz do kolejnego maratonu. miCoach ułoży dla Ciebie odpowiedni plan treningowy, który Cię zmotywuje i pomoże poprawiać wyniki.

Adidas, materiały prasowe

Jak to działa?

Na platformie internetowej miCoach.com podajesz swój zamierzony cel biegowy i dostajesz indywidualny program ćwiczeń. Podczas treningu miCoach Pacer podpowie Ci, kiedy przyśpieszyć lub zwolnić, a to dzięki łatwym do zrozumienia strefom koloru, bazującym na pracy pulsometru bądź krokomierza. Jeżeli lubisz ćwiczyć przy muzyce, miCoach Pacer będzie współpracował z Twoim odtwarzaczem mp3.

Raport z treningu

W czasie biegu miCoach zbiera dane, takie jak: puls, przebyta odległość, czas biegu, tempo, spalone kalorie. Na tej podstawie na platformie internetowej miCoach.com otrzymasz pełną i dokładną ocenę treningu.

Share on Facebook Send on Messenger Share by email

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze