1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca

Nowy numer „Zwierciadła” już w sprzedaży!

Zobacz galerię 3 Zdjęcia
Bohaterka wrześniowej okładki aktorka Helen Mirren mogłaby wpisać sobie do CV specjalizację „koronowane głowy”. Była już m.in. Elżbietą I i Elżbietą II, teraz czas na rolę Katarzyny Wielkiej – premiera serialu o tym tytule już w październiku na HBO. A sama Mirren uważa, że młodość jest przereklamowana. Dla niej życie zaczęło się po pięćdziesiątce.

W temacie miesiąca zastanawiamy się, czy można dziś pracować na własnych warunkach. W takim środowisku, gdzie będziemy się rozwijać, poczujemy się szanowani i docenieni. Utopia? A może realna szansa na lepsze życie? Dobrze odpowiedzieć sobie na to pytanie, zanim skończy nam się urlop.

„Jak człowiek zaczyna sobie układać życie prywatne, to prostuje się też zawodowe” – mówi nam Tomasz Karolak. Ale opowiada nie tylko o przygotowaniach do fabularnego debiutu reżyserskiego i teatrze Imka. Również o tym, jak skończył z obietnicami bez pokrycia i doszedł do tego, że męskość (i dorosłość) polega na stałości i spokoju.

„Każda rodzina ma swoje tajemnice, dorośli zawsze wiele ukrywają przed dziećmi, a co dopiero po wojnie i Zagładzie”. To z kolei słowa Ewy Kuryluk. Ceniona pisarka i malarka wspomina dzieciństwo w powojennej Warszawie i odkrywa przed nami niezwykłe losy swoich bliskich.

Ponadto: Wojciech Eichelberger przestrzega przed flirtem, który coraz częściej przypomina obsesyjne zakupy w erotycznym markecie i może być jak tsunami dla związku. Najbezpieczniej flirtować ze swoim partnerem!

Jak często się kochamy? Codziennie czy kilka razy w miesiącu? Najczęściej koloryzujemy, żeby lepiej wypaść we własnych oczach. Tymczasem eksperci twierdzą, że zamiast liczyć, lepiej pamiętać o tym, że seks to przede wszystkim przyjemność, a nie obowiązek.

Terapeutka Agata Wilska podpowiada, jak rozpoznać, czy związek, w którym żyjemy, wciąż jest dla nas dobry.

Przewodnik po modzie i urodzie, czyli trendy na jesień i zimę 2019/2020

 

Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze