1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło poleca
  4. >
  5. Zacznij nowy rok z "Sensem"! Styczniowe wydanie już w sprzedaży

Zacznij nowy rok z "Sensem"! Styczniowe wydanie już w sprzedaży

Zbyt często zagryzamy usta i ciężko wzdychamy, ale nadal tkwimy w szkodzących nam sytuacjach, relacjach czy nawykach. Styczniowy SENS pomoże z tym skończyć i zrobić pierwszy krok w kierunku zmiany.

Nowy Rok się zbliża i każdy z nas robi rozmaite postanowienia, typu: „będę...”, „zacznę...”, „nauczę się...”, „zapiszę na...”. My namawiamy do tego, by do tej listy dopisać kilka mocnych „przestanę...”.

W temacie numeru przekonujemy: „Powiedz: dość”. I podpowiadamy, jak skończyć z cukrem, nadmiarem rzeczy i zadowalaniem innych. A jak już dzięki temu zrobi się w naszym życiu więcej przestrzeni, proponujemy, by dopieścić siebie… z pomocą natury. Bo choć zimą jest w uśpieniu, nadal działa na naszą korzyść. W kilku artykułach pod wspólnym szyldem „Piękno i zdrowie prosto z natury” zachwalamy dobroczynne korzyści masażu twarzy, krioterapii oraz saunowania.

Piszemy też o programie zdrowotnym świętej Hildegardy z Bingen, która już w XII wieku pisała o potędze natury i holistycznym dbaniu o siebie.

W tym numerze, jak co miesiąc, nie brakuje też ciekawych wywiadów. Polecamy zwłaszcza rozmowy: z aktorką Elizą Rycembel o jej roli w serialu „Osiecka”, gdzie gra nasza okładkową bohaterkę – poetkę Agnieszkę Osiecką, z prof. Philipem Zimbardo, który przekonuje, że warto stać się bohaterem swojego życia, z baletnicą Yuką Ebiharą, będącą żywym dowodem na to, że w życiu i w tańcu odporność psychiczna to podstawa oraz z Katarzyną Miller o pożytkach z leniuchowania.

Wszystkim życzymy Sensownej końcówki roku!

 Zamów swój egzemplarz przez Internet

 Zapraszamy do zakupu wydania cyfrowego

 

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze