Co założyć na ślub – przegląd sukienek, które znajdziesz w sieciówkach

Sezon ślubny rozkwitł w pełni. Maj, czerwiec, lipiec i sierpień to miesiące, w trakcie których wesela stają się często główną atrakcją towarzyską. Co zrobić, by tego dnia wyglądać olśniewająco, a przy okazji nie wydać fortuny? Sprawdźcie przegląd naszych propozycji na sukienki prosto ze znanych sieciówek – dzięki nim będziecie mogli postawić na ten model nie tylko raz, ale nosić go również podczas innych okazji!

Jak wiadomo – pokazać się w tej samej sukience na kilku weselach nie wypada. Dlatego owładnięte szałem ślubnego szaleństwa, warto abyśmy pomyślały także o tym, jak zaoszczędzić i nie wydać fortuny na ślubną kreację. A przy okazji, wykorzystać ją także podczas innych wydarzeń i nie rzucać na dno szafy.

Oto nasze propozycje – z powodzeniem możecie zadebiutować w nich podczas szczególnej okazji, a później pokazać się w sukience także w codziennym wydaniu – w pracy, czy na randce.

W tym roku modne będą przede wszystkim długie sukienki, które dotychczas były pomijane przy okazji ślubnych outfitów. W tym sezonie sukienki maxi, luźne, ale ze skromnym fasonem to strzał w dziesiątkę. Oczywiście warto pamiętać tu o umiarze – nie chodzi o to, abyśmy swoją stylizacją prześcignęły pannę młodą i ciągnęły za sobą długi materiał. Pamiętać musimy, aby sukienka nie sięgała dalej niż do kostek i była utrzymana raczej w stonowanych odcieniach. Jeśli już myślimy o bardziej krzykliwych kolorach – postarajmy się, aby sukienka miała w sobie choć odrobinę nonszalancji – najlepiej sprawdzą się te w stylu boho, takie jak u Valentino lub odrobinę bardziej wieczorowe, jak u Toma Forda.