1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Wrześniowe wydanie miesięcznika "Zwierciadło" już w sprzedaży!

Wrześniowe wydanie miesięcznika "Zwierciadło" już w sprzedaży!

Bohaterką okładki jest Małgorzata Kożuchowska –wspaniała aktorka teatralna i telewizyjna, a także niezależna i pewna siebie kobieta. Zwierciadło dostępne również z dezodorantem Dove Invisible Care.

Bohaterką okładki jest Małgorzata Kożuchowska –wspaniała aktorka teatralna i telewizyjna, a także niezależna i pewna siebie kobieta.  „Walkę mam w charakterze” – mówi w wywiadzie. Zwierciadło dostępne będzie również z dezodorantem Dove Invisible Care.

W wydaniu wyjątkowe wywiady: o przyjaźni oraz zawodowych planach opowiedzą aktorzy, Andrzej Seweryn i Dawid Ogrodnik. Blogerka kulinarna, Magda Grzebyk zdradzi, dlaczego najważniejsza jest szczerość, a Jane Hirshfield opowie o miłości do literatury oraz życiu w słonecznej Kalifornii. Ponadto niezwykłe spotkanie z Oprah Winfrey - ikoną amerykańskiej telewizji i prawdziwą królową mediów. W temacie miesiąca: „Belfer z całego serca” o nauczycielach z powołania oraz ich niestandardowym podejściu do edukacji. W numerze również o tym, jak ważne w życiu są zmiany oraz kilka słów o relacjach ojca z dorastającym synem. W kolejnej odsłonie cyklu „Porozmawiajmy o seksie” poruszony zostanie temat wstydu, a o wychowaniu swoich córek opowie pisarka, Joanna Fabicka.

Ponadto w numerze przewodnik po modzie i urodzie, a w nim najnowsze trendy, inspiracje, sprawdzone kosmetyki, zabiegi pielęgnacyjne oraz nowości w medycynie estetycznej.

(…)

Więcej we wrześniowym numerze magazynu Zwierciadło

Wydanie 09/2018 dostępne jest także w wersji elektronicznej.

 

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze