1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Zwierciadło
  4. >
  5. Pełnia kompetencji - roczny program rozwoju osobistego 2012

Pełnia kompetencji - roczny program rozwoju osobistego 2012

Od 28 stycznia, do grudnia 2012 r., Sosnowiec, ul. St. Wyszyńskiego 8 lok. 2

Efektywne i szczęśliwe życie, pracowanie z wykorzystaniem PEŁNI swojego POTENCJAŁU to cel, który nadaje życiu głęboki sens. Odkrywanie tego, co w sobie mamy, stały rozwój umiejętności zawodowych i osobistych oraz zmienianie tego, co można zmienić na lepsze - to droga do sukcesu, prawdziwego szczęścia i spełnienia w życiu i w pracy. Zapraszamy na cykl dziesięciu warsztatów, podczas których będziemy poznawać i rozwijać kluczowe kompetencje zawodowe i życiowe w obszarach:  CELE – FINANSE – ZDROWIE – KARIERA – PRACA – RELACJE – EMOCJE – CZAS - PEWNOŚĆ SIEBIE – ZWIĄZKI.

Każdy warsztat stanowi integralną całość. Można wziąć udział w wybranym module. 28.01.2012, godz. 13.30 – 18.30: CELE – OD WIZJI DO REALIZACJI Celem tego warsztatu jest poznanie skutecznych metod i technik projektowania oraz budowania efektywnych i motywujących planów na przyszłość, w oparciu o właściwie ustalone cele i zadania. W programie:

-  jak odróżniać prawdziwe marzenia od mrzonek i fantazji

-  jak zamieniać marzenia na konkretne cele do realizacji

-  jak bardziej efektywnie korzystać ze swoich zasobów i zdolności

-  jak radzić sobie z ograniczeniami i lękami

-  jak ustalić i zaplanować niezbędne działania

-  jak skutecznie zacząć!

Prowadząca: Katarzyna Helena Kowalska - certyfikowany coach, trener biznesu i rozwoju osobistego. Autorka książki „Skuteczny coaching. Jak zostać najlepszym trenerem osobistym i zmieniać życie innych na lepsze”. Uwaga! – dla 8 pierwszych osób, które zdecydują się na udział w całym Programie 20% rabat!

Informacje i zgłoszenia: Centrum Efektywności PEŁNIA: i Pracownia Twórczych Inspiracji „Agape”: . Osoba kontaktowa: Agnieszka Pietrzak, tel. 605 09 00 42, e-mail: tworczeinspiracje@gmail.com

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze