1. Zwierciadlo.pl
  2. >
  3. Artykuł Sponsorowany

Dlaczego warto postawić na naturalną pielęgnacje skóry?

Zobacz galerię 8 Zdjęć
Marka D’ALCHÉMY przebojem zdobywa serca klientów, stając się kosmetycznym odkryciem roku. Nic dziwnego!

przebojem zdobywa serca klientów, stając się kosmetycznym odkryciem roku. Nic dziwnego! Naturalne i organiczne preparaty D’ALCHÉMY wyróżniają się najwyższą jakością – są nie tylko niezwykle skuteczne, wydajne, lecz przede wszystkim bezpieczne, zarówno dla człowieka jak i otaczającego go środowiska. Zachwycające zapachy oraz minimalistyczne opakowania to nie lada gratka dla znawców piękna!

 

UZNANIE I NAGRODY

D’ALCHÉMY świętuje pierwszy rok działalności w sposób szczególny. Marka uhonorowana została właśnie przez miesięcznik „Twój STYL” prestiżową nagrodą DOSKONAŁOŚĆ ROKU 2018 w kategorii najlepsze kosmetyki naturalne i organiczne do pielęgnacji twarzy i ciała. To kolejne, cenne wyróżnienie dla D’ALCHÉMY – firma posiada już bowiem tytuł QLTOWY KONCEPT, nomincje redakcji „Glamour” w konkursie GLAMMIES, a także nagrodę COSMOPROF TRENDS przyznawaną podczas największych targów kosmetycznych w Bolonii.

NATURALNA MOC ROŚLIN

Co sprawia, że marka tak szybko zdobywa uznanie? W kosmetykach D’ALCHÉMY nie ma miejsca na składniki nieistotne. Każdy preparat zawiera min. , które działają w sposób synergiczny, w idealnej harmonii ze skórą. Ich działanie spotęgowane jest poprzez zastosowanie najcenniejszych, starannie dobranych i naturalnie czystych olejków eterycznych, które – jak potwierdzono w aromaterapii - bardzo aktywnie oddziałują na komórki skóry, uprzyjemniając jednocześnie codzienne rytuały pielęgnacyjne. Nawet nośnik, w którym rozpuszczone są substancje aktywne – w innych kosmetykach naturalnych jest to zazwyczaj woda – w D’ALCHÉMY jest hydrolatem roślinnym (np. z róży damasceńskiej, neroli, werbeny, oczaru) aktywnym biologicznie, dzięki zawartości naturalnych soli mineralnych i olejków eterycznych.

SKUTECZNOŚĆ WIDOCZNA GOŁYM OKIEM

Efekty działania kosmetyków D’ALCHÉMY są szybko widoczne na skórze, co potwierdzają nie tylko Klientki, ale też przeprowadzone badania laboratoryjne. . To kolejny rzecz wyróżniająca D’ALCHÉMY! Ultranowoczesne receptury D’ALCHÉMY oparte wyłącznie na naturalnych formulacjach, odpowiadają doskonale na potrzeby skóry suchej, wrażliwej, nadmiernie przetłuszczającej się lub dotkniętej przebarwieniami na skutek zmian hormonalnych, wpływając doskonale na wygląd i kondycję skóry.

Preparaty D’ALCHÉMY charakteryzują się wspaniałymi właściwościami aplikacyjnymi. Pomimo bogatych receptur, nie obciążają i nie podrażniają skóry, za to błyskawicznie wchłaniają się, przynosząc natychmiastową ulgę i odprężenie. Nawet olejek do twarzy szybko wnika w głąb skóry, nie pozostawiając tłustej powłoki. Zresztą, stosowanie wszystkich kosmetyków D’ALCHÉMY to czysta przyjemność – duża w tym zasługa naturalnych i szlachetnie pachnących olejków eterycznych, których niezwykłe mieszanki stały się znakiem rozpoznawczym D’ALCHEMY

JAKOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO

Aluminiowe tuby oraz opakowania ze szkła biofotonicznego, zachwycają prostotą i elegancją, wyróżniając markę na tle konkurencji. Nie jest to jednak wybór przypadkowy – szklane, ciemne słoiczki zapewniają doskonałą ochronę przed promieniowaniem UV, gwarantując wysoką biowitalność oraz stabilność mikrobiologiczną preparatów D’ALCHÉMY. Podobną rolę pełnią aluminiowe tuby: są idealne dla produktów naturalnych, wrażliwych na działanie czynników zewnętrznych, takich jak: światło, powietrze, woda, czy bakterie. Sprawiają, że wyroby kosmetyczne w pełni zachowują swój kolor, barwę, zapach i konsystencję, a także pełne właściwości pielęgnacyjne.

BEZ SYNTETYKÓW

W preparatach D’ALCHÉMY na próżno szukać syntetycznych substancji aktywnych oraz zapachów, niedozwolonych przez organizacje certyfikujące takie jak ECOCERT. Mało tego, marka poszła o krok dalej – zrezygnowała z jakichkolwiek substancji odzwierzęcych, tj. pochodzących ze zwierząt żywych czy martwych (np. kolagen, kawior, lanolina) jak i  z produktów przez zwierzęta wytwarzanych (np. miód, mleko). Ponadto żaden z preparatów D’ALCHÉMY ani surowców wykorzystywanych do ich produkcji nie był nigdy testowany na zwierzętach. To wszystko sprawia, że produkty D’ALCHÉMY są polecane zarówno dla wegan jak i wegetarian (100% vegan!). Bez obaw kosmetyki te mogą stosować również kobiety w ciąży oraz matki karmiące.

 

 

 

ZAMÓW

WYDANIE DRUKOWANE E-WYDANIE
  • Polecane
  • Popularne
  • Najnowsze